Zamknij

M jak miłość. Streszczenie 1364. odcinka

Redakcja
09.04.2018 11:43
Justyna z M jak miłość
fot. TVP2/Facebook

„M jak miłość” — kolejny odcinek ulubionego serialu przed nami. Przygotowaliśmy krótkie streszczenie 1364. odcinka.

M jak miłość. Streszczenie 1364. odcinka

Sąd wydaje wyrok w sprawie Justyny, a nauczycielkę w tak trudnym dla niej dniu wspierają jedynie Mateusz, Marek i Kisielowa. Bo pozostali mieszkańcy Grabiny, a zwłaszcza Krzysztof Banach, właściciel lokalnej cukierni, okazują Górskiej niechęć.

Teresa razem z Barbarą przyjeżdża do Grabiny, gdzie czeka na nie... Anna. Ewa wraca na uczelnię. Okazuje się, że częścią jej studentów zajęła się Alicja.

— To nic osobistego... Nie chcę ci odebrać studentów, kieruję się tylko i wyłącznie ich dobrem! Powinnaś to zrozumieć — mówi Alicja.

— Rozumiem... bardzo dobrze! Zastanawiam się nad czymś innym. Jak to możliwe, że przez tyle lat uważałam cię za swoją koleżankę? Jak mogłam się tak bardzo pomylić?! — odpowiada zaskoczona takim obrotem spraw Ewa.

Ula próbuje pogodzić Janka z matką. Chłopak od razu wybucha jednak gniewem, a Mostowiakówna, zirytowana, wieczór postanawia spędzić sama w klubie — i gdy wychodzi z lokalu, zostaje nagle zaatakowana.

Odcinek 1364. „M jak miłość” już w poniedziałek 9 kwietnia o godzinie 20.50. Tradycyjnie po emisji odcinka widzowie będą mieli okazję zobaczyć kulisy serialu.

RadioZET.pl/SI