Zamknij

M jak miłość. Streszczenie 1370. odcinka

Redakcja
07.05.2018 09:32
M jak miłość
fot. TVP2/Facebook

Przed nami 1370. odcinek „M jak miłość”, w którym Marcin znów spotka się z Izą i Arturem w sądzie. Jaki będzie przebieg rozprawy? Przygotowaliśmy krótkie streszczenie dla wszystkich osób, które nie będą mogły zobaczyć serialu.

M jak miłość. Odcinek 1370. Streszczenie

W sądzie trwa rozprawa Mai. W końcu sędzia ustali — po tym, jak Artur sfałszował wynik badania genetycznego — że biologicznym ojcem dziewczynki jest Skalski. Następnie Chodakowski orientuje się, że Ania opisała jego problemy w swoim artykule, i od razu ma do niej pretensje. Magda poznaje w końcu Budzyńską, którą oboje z Andrzejem zapraszają na kolację do domu. Karolina nadal chce się odegrać na Andrzeju — jej spisek z Jolą Karczmarek nabiera coraz szybszego tempa.

1370. odcinek „M jak miłość” już w poniedziałek 7 maja, tradycyjnie w TVP2, o godzinie 20.50. Po odcinku widzowie będą mogli zobaczyć kulisy serialu, z których dowiedzą się jeszcze więcej o perypetiach Mostowiaków, ich przyjaciół i wrogów.

Zobacz także

Przypomnijmy, że wszystko zaczęło się 4 listopada 2000 roku. Wtedy telewizyjna Dwójka wyemitowała pierwszy odcinek serialu przedstawiającego zawiłe losy rodziny Mostowiaków. Początkowo fabuła koncentrowała się głównie na perypetiach dzieci Lucjana i Barbary: pielęgniarki Marysi, sędziny Marty, sprawiającego kłopoty Marka i najmłodszej córki — Małgosi. Potem pojawiło się mnóstwo nowych bohaterów, a akcja powoli przesuwała się z rodzinnej Grabiny i Gródka także do Warszawy, gdzie osiadła duża część potomków Mostowiaków.

RadioZET.pl/SI