Zamknij

Zmiany w „M jak miłość". Wraca dawna aktorka!

Redakcja
16.01.2018 21:24
Zmiany w „M jak miłość". Wraca dawna aktorka!
fot. Facebook

Dobre wiadomości dla wszystkich miłośników Tamary Arciuch. Popularna aktorka wraca do serialu „M jak miłość". Czy znów namiesza w życiu Mostowiaków? Wszystko na to wskazuje! 

M jak miłość. Tamara Arciuch wraca do serialu

Przypomnijmy, że Anna wyjechała na Lazurowe Wybrzeże za namową Adama (Jacek Kopczyński). Siedliskiem zajmowała się w tym czasie Ula (Iga Krefft). Wcześniej przyrodnia siostra Hanki (Małgorzata Kożuchowska) i Werner mieli się pobrać, ale ostatecznie nie stanęli na ślubnym kobiercu.

Wiadomo już, że – wbrew wcześniejszym plotkom – serialowa Anna lada dzień wróci do Grabiny. Tamarę Arciuch po dłuższej przerwie zobaczymy w 1360. odcinku. Czy zostanie w Polsce już na stałe? Jak będzie układał się jej związek z Adamem? Przekonamy się już niebawem!

Zobacz także

Tamara Arciuch rozstała się z „M jak miłość" z powodów osobistych. W listopadzie 2016 roku popularna aktorka po raz trzeci została szczęśliwą mamą – na świat przyszła pierwsza córeczka gwiazdorskiej pary, Arciuch i Bartka Kasprzykowskiego, która otrzymała piękne imię – Nadia.

Zobacz także

Dodajmy, że pierwszy odcinek „M jak miłość" widzowie obejrzeli w Dwójce 4 listopada 2000 roku. Jak wynika z ostatnich statystyk, „M jak miłość" – mimo dużej konkurencji – od lat pozostaje najchętniej oglądanym serialem w Polsce i jedną z najpopularniejszych produkcji w ogóle.

RadioZET.pl/SI