Zamknij

Teresa Lipowska nie odchodzi z serialu „M jak miłość”

Redakcja
19.03.2018 08:53
Teresa Lipowska z M jak miłość
fot. Archiwum Radia ZET

Teresa Lipowska rezygnuje z serialu „M jak miłość” — takie plotki pojawiły się niedawno w mediach. Jak zareagowała na nie aktorka? Jest komentarz.

M jak miłość. Teresa Lipowska nie odchodzi z serialu

Od kilku dni w mediach plotkarskich krążą plotki o stanie zdrowia Teresy Lipowskiej, który jest rzekomo barierą w dalszym udziale aktorki w serialu „M jak miłość”.

— To bzdury z tymi moimi chorobami! Jestem zrozpaczona. Parę było już takich idiotycznych informacji, że miałam bajpasy, że wylądowałam w szpitalu, że syn musi się mną opiekować. To wszystko jest wyssane z palca. Nic takiego nie ma miejsca. Serce mam zdrowe! — powiedziała Teresa Lipowska w rozmowie z se.pl.

Zobacz także

Teresa Lipowska szczerze opowiedziała o swoim stanie zdrowia:

— Pracuję, właśnie wracam z jednego nagrania, wczoraj miałam inne, a jutro następne. Normalnie pracuję w serialu. Mam teraz zaplanowanych kolejnych 13 dni zdjęciowych, więc cały czas gram. Gdybym miała chore serce, to bym leżała. Chodzę na badania kontrolne, bo mam skończone 80 lat i od czasu do czasu muszę zrobić sobie kontrolę. Jestem na pełnym rozruchu — zdradziła.

Przypomnijmy, że Teresa Lipowska od samych początków serialu, czyli od osiemnastu lat, wciela się w Barbarę Mostowiak, seniorkę rodu Mostowiaków, ukochaną matkę, babcię i prababkę serialowej rodziny.

RadioZET.pl/SI