Zamknij

„M jak miłość". Tomek jednak umrze?

Redakcja
10.07.2017 09:10
„M jak miłość". Tomek jednak umrze?
fot. Facebook

A to zaskoczenie! Czyżby Tomek w „M jak miłość” miał jednak umrzeć? Jak poinformował dziennik „Fakt", Andrzej Młynarczyk zdecydował się pożegnać z serialem TVP 2. „Fakt" informuje, że grany przez aktora Tomek Chodakowski zostanie uśmiercony.

Aż trudno uwierzyć w doniesienia dziennika! „Fakt" informuje bowiem, że choć lekarze będą walczyć o życie Tomka, nie uda się go uratować.

„Scenarzyści liczyli, że Andrzej zmieni zdanie i będzie grał dalej. Niestety, on jest już zmęczony tą pracą i odchodzi. Dlatego nie było wyjścia i jego bohater musiał umrzeć" – zdradziła tabloidowi osoba związana z produkcją.

Zobacz także

Przy okazji „Fakt" przypomina, że Andrzej Młynarczyk grał w kultowym serialu TVP 2 od 2007 roku. Nic więc dziwnego, że przyszła pora na zmiany.

„On chce teraz skupić się na sobie, swoim rozwoju. Gdy grał w serialu wszystko trzeba było podporządkować grafikom nagrań" – dodaje źródło gazety.

Zobacz także

„Fakt" ocenia, że Andrzej Młynarczyk chce odpocząć od zgiełku. Właśnie wyjechał do Stanów Zjednoczonych, gdzie chce spędzić kilka tygodni.

Czy rzeczywiście Tomek Chodakowski umrze? Tego dowiemy się dopiero po wakacjach. Jeśli informacje „Faktu" okażą się prawdziwe, będzie to kolejne głośne odejście z „M jak miłość" – z serialem jakiś czas temu pożegnały się Małgorzata Kożuchowska i Agnieszka Sienkiewicz. Ostatnio informowaliśmy także o odejściu Olgi Frycz.

SPRAWDŹ SIĘ, CZY WIESZ WSZYSTKO O M JAK MIŁOŚĆ, ROZWIĄŻ QUIZ:

Quiz o M jak miłość
Rozwiąż quiz

Quiz o M jak miłość

Quiz o M jak miłość

RadioZET.pl/SI/Fakt