Zamknij

M jak miłość. Ula zdradzi Janka

Redakcja
05.04.2018 15:30
Ula z M jak miłość
fot. Facebook

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Ula (Iga Krefft) pocałuje się z innym! Czy Janek dowie się o zdradzie? Przekonamy się już niebawem.

M jak miłość. Ula zdradzi Janka!

Jak informuje serwis serialowy „Super Expressu", w 1368. odcinku „M jak miłość" Ula (Iga Krefft) będzie całowała się z innym mężczyzną. Bartek (Arkadiusz Smoleński), a więc brat Andrzejka (Tomasz Oświeciński), wpadnie Mostowiakównie w oko. Ale czy na długo?

Żeby tego było, jeszcze tego samego dnia Janek (Tomas Kollarik) postanowi oświadczyć się Uli. Czy niepokorna dziewczyna przyjmie oświadczyny?

Zobacz także

Warto przypomnieć, że Ula jest biologiczną córką Bronisława Jakubczyka. Trafiła do domu dziecka, gdyż jej ojcem był alkoholikiem. Hanka i Marek zdecydowali się zaadoptować dziewczynę i jej przyjaciółkę Natalkę. Ula poznała Janka w 1262. odcinku serialu „M jak miłość". To była miłość od pierwszego wejrzenia. Choć ich związek przeżył kilka kryzysów, wszystko wskazywało na to, że Ula i Janek są dla siebie stworzeni. Czy Mostowiakówna przyjmie oświadczyny? Czy zobaczymy Ulę i Janka na ślubnym kobiercu? Przekonamy się już niebawem.

RadioZET.pl/SI