Zamknij

M jak miłość. Ula zostanie zaatakowana!

Redakcja
04.04.2018 15:35
Mostowiakowie
fot. M jak miłość

„M jak miłość” — w następnych odcinkach produkcji nie zabraknie emocji. Ula zostanie brutalnie pobita w klubie. Jak do tego dojdzie?

M jak miłość. 1364. odcinek

W 1364. odcinku „M jak miłość” Ula będzie próbowała pogodzić Janka z matką. Chłopak od razu wybuchnie jednak gniewem. Mostowiakówna zdecyduje się sama spędzić czas w klubie, w którym jednak zostanie zaatakowana.

Zobacz także

Co jeszcze wydarzy się w 1364. odcinku? Sąd wyda wyrok w sprawie Justyny, a dziewczynę w tak trudnym dniu będą wspierać jedynie Mateusz, Marek i Kisielowa. Anna pozna w końcu Teresę, która przyjedzie na wieś razem z Barbarą…

Ewa wróci na uczelnię, gdzie okaże się, że nie ma już co liczyć na dobre relacje z Alicją.

Przypomnijmy, że wszystko zaczęło się 4 listopada 2000 roku. Wtedy telewizyjna Dwójka wyemitowała pierwszy odcinek serialu przedstawiającego zawiłe losy rodziny Mostowiaków. Początkowo fabuła koncentrowała się głównie na perypetiach dzieci Lucjana i Barbary: pielęgniarki Marysi, sędziny Marty, sprawiającego kłopoty Marka i najmłodszej córki — Małgosi. Potem pojawiło się mnóstwo nowych bohaterów, a akcja powoli przesuwała się z rodzinnej Grabiny i Gródka także do Warszawy, gdzie osiadła duża część potomków Mostowiaków.

RadioZET.pl/SI