Zamknij

Morderstwo w „M jak miłość". Kto zabił Maćka? Jest troje podejrzanych!

Redakcja
13.12.2017 09:00
Morderstwo w „M jak miłość". Kto zabił Maćka? Jest troje podejrzanych!
fot. Facebook

To już pewne! W odcinkach 1338–1339. „M jak miłość" policja odnajdzie ciało Maćka Garlickiego (Kamil Mróz) – chłopaka, który podbił serce Justyny i zamienił jej życie w piekło.

M jak miłość. Kto zabił Maćka?

Janek (Tomas Kollarik) ustali, że chłopak zdecydował się wrócić do Grabiny, bo kochał Justynę (Olga Kalicka). Przy ciele zmarłego policja znajdzie zdjęcie pięknej nauczycielki.

Zobacz także

Sekcja zwłok nie pozostawi żadnych wątpliwości – mężczyzna został zamordowany. Łatwo odgadnąć, że podejrzenia padną na Franka (Piotr Nerlewski), byłego chłopaka Justyny. Na komisariacie zjawi się jednak Mateusz (Krystian Domagała), który przyzna się do zbrodni, by chronić ukochaną nauczycielkę. Chłopak uzna, że jako niepełnoletni trafi najwyżej do zakładu poprawczego, a nie prawdziwego więzienia.

Zobacz także

Jak zakończy się ten wątek? Czy policja pozna prawdę o śmierci Maćka Garlickiego? Kto zostanie skazany, a kto będzie cieszył się wolnością? Dowiemy się już niedługo. 1338–1339. odcinki „M jak miłość" już 18 i 19 grudnia 2018. Tradycyjnie po ich emisji widzowie będą mogli zobaczyć kulisy z serialu.

RadioZET.pl/SI