Zamknij

M jak miłość. Zmiana w emisji!

Redakcja
05.03.2018 11:56
Mostowiakowie
fot. M jak miłość/Facebook

Po opóźnieniach w nadawaniu „M jak miłość”, które miały miejsce w zeszłym tygodniu, producent serialu TVP wydał oświadczenie dotyczące kolejnych zmian.

M jak miłość. Zmiana w emisji kulis serialu

— Drodzy Widzowie, decyzją TVP poniedziałkowe Kulisy MjM nie zostaną wyemitowane, ponieważ nie zmieściły się w ramówce. We wtorek zapraszamy na dwa odcinki — przed i po serialu. Wszystkie osoby zawiedzione serdecznie przepraszamy, ale nie mamy wpływu na tę decyzję. Dziękujemy, że jesteście z nami! — napisali przedstawiciele TVP w oficjalnym oświadczeniu.

Zobacz także

W poniedziałek, 5 marca, widzowie nie zobaczą więc kulis ulubionego serialu. Za to we wtorki będzie można zobaczyć dwa odcinki kulis — przed serialem i po nim.

Przypomnijmy, że wielka przygoda Polaków z serialem „M jak miłość” zaczęła się 4 listopada 2000 roku. Wtedy telewizyjna Dwójka wyemitowała pierwszy odcinek serialu przedstawiającego zawiłe losy rodziny Mostowiaków. Początkowo fabuła koncentrowała się głównie na perypetiach dzieci Lucjana i Barbary: pielęgniarki Marysi, sędziny Marty, sprawiającego kłopoty Marka i najmłodszej córki — Małgosi. Potem pojawiło się mnóstwo nowych bohaterów, a akcja powoli przesuwała się z rodzinnej Grabiny i Gródka także do Warszawy, gdzie osiadła duża część potomków Mostowiaków.

RadioZET.pl/SI