Zamknij

"Madres Paralelas": Pełny zwiastun rzuca nowe światło na bohaterki filmu Pedra Almodovara [WIDEO]

Natalia Hluzow
24.08.2021 12:30
Madres Paralelas zwiastun
fot. materiały prasowe Gutek Film

"Madres Paralelas" to najnowsze dzieło Pedra Almodovara, które już na początku września 2021 zadebiutuje na festiwalu w Wenecji. Do sieci trafił pełny zwiastun filmu, który ujawnia nowe szczegóły na temat jego fabuły.

Film "Madres Paralelas" nie trafił jeszcze do kin, ale zdążył już wywołać burzę "kontrowersyjnym" (zdaniem Instagrama) plakatem, który zaprezentowano w połowie sierpnia 2021 roku. Teraz możemy podziwiać już nie tylko pracę Javiera Jaena i teaser filmu, ale także pełny zwiastun najnowszego dzieła Pedra Almodovara, który rzuca nowe światło na tytułowe "matki równoległe".

Zobacz także

"Madres Paralelas": Pełny zwiastun nowego filmu Almodovara [WIDEO]

Oficjalny opis filmu "Madres Paralelas" zapowiada, że jest to historia dwóch matek, które spotkały się na sali porodowej. Łączy je to, że obie zaszły w ciążę przez przypadek i obie mają zaraz zostać samodzielnymi matkami, rodząc swoje pierwsze dzieci. Dzieli praktycznie wszystko inne - wiek, doświadczenie, podejście do macierzyństwa. Teaser "Madres Paralelas" prezentował pierwsze ujęcia z udziałem Janis ( Penelope Cruz) i Any (Milena Smit), ale nie dawał im szansy się odezwać. Dopiero teraz, w oficjalnym zwiastunie "Madres Paralelas" pojawiają się sceny mówione, z których wynika, że fabuła nowego filmu Almodovara może być nieco bardziej skomplikowana, niż się początkowo wydawało.

Córeczka Janis ma ojca - niechętnego, by pełnić tę rolę, ale gotowego spróbować. Problem tkwi jednak w tym, że nowonarodzona dziewczynka w niczym go nie przypomina, a z wiekiem jej uroda coraz bardziej odbiega od rysów twarzy mężczyzny. Janis jest pewna tego, że nikt poza Arturo (Israel Elejalde) nie może być ojcem jej dziecka. Pojawia się więc pytanie o prawdziwe pochodzenie dziewczynki...

ZOBACZ TEŻ:  Romanse filmowe, które przeniosły się poza kamerę. Oni byli razem też w rzeczywistości [ZDJĘCIA]

"Madres Paralelas" - Kiedy premiera?

Najnowszy film Pedra Almodovara otworzy 78. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji już 1 września 2021 roku, biorąc jednocześnie udział w Konkursie Głównym. "Madres Paralelas" zostanie też pokazany na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Nowym Jorku, który odbędzie się w październiku 2021. Do kin obraz ma trafić w święta - 24 grudnia 2021. Polskim dystrybutorem "Madres Paralelas" jest Gutek Film.

RadioZET.pl/Sony Pictures Classics