Zamknij

Mads Mikkelsen jako Grindelwald zamiast Johnny'ego Deppa? Aktor skomentował pogłoski

19.11.2020 15:08
Mads Mikkelsen zagra Grindelwalda?
fot. Yomiuri Shimbun/Associated Press/East News

Mads Mikkelsen zastąpi Johnny'ego Deppa w roli Gellerta Grindelwalda? Na to wskazują ostatnie pogłoski. Ile jest w nich prawdy? Duński aktor skomentował swój potencjalny angaż do filmu "Fantastyczne zwierzęta 3".

Mads Mikkelsen to duński aktor wiązany ostatnio z uniwersum  "Harry'ego Pottera". Po odsunięciu od projektu Johnny'ego Deppa, mówiło się, że to właśnie Mikkelsen zastąpi go w roli Grindelwalda w filmie "Fantastyczne zwierzęta 3". Ile jest w tym prawdy?

Mads Mikkelsen jako Grindelwald zamiast Johnny'ego Deppa? Aktor skomentował pogłoski

"Fantastyczne zwierzęta 3" to film, o którym mówi się ostatnio bardzo dużo. Wszystko przez kontrowersyjną decyzję studia Warner Bros. o usunięciu z obsady Johnny'ego Deppa, który wcielał się w głównego antagonistę serii, Gellerta Grindelwalda. Po ogłoszeniu tej szokującej informacji, szybko napłynęły pogłoski, jakoby reżyser filmu znalazł już odpowiedniego kandydata do zastąpienia Deppa. Czy Mads Mikkelsen faktycznie zagra Grindelwalda w filmie "Fantastyczne zwierzęta 3"? Aktor wreszcie skomentował te doniesienia i znacząco ostudził ekscytację fanów.

Zobacz także:  Jude Law skomentował usunięcie Johnny'ego Deppa z obsady filmu "Fantastyczne Zwierzęta 3" 

W wywiadzie dla IGN Mads Mikkelsen wyjawił, iż żadnych rozmów ze studiem nie prowadził. O swoim potencjalnym udziale w "Fantastycznych zwierzętach 3" i rzekomych negocjacjach z reżyserem dowiedział się z mediów

Oh, to na podstawie plotek. Wiem tyle, ile wy z gazet. Czekam więc na telefon.

Mads Mikkelsen dla IGN

"Fantastyczne zwierzęta 3" - kiedy premiera?

Premiera filmu "Fantastyczne zwierzęta 3" zaplanowana jest na 15 lipca 2022 roku. W rolach głównych powrócą Eddie Redmayne, Jude Law, Ezra Miller Katherine Waterston, Dan Fogler oraz Alison Sudol.

Zobacz także:  "Fantastyczne zwierzęta 3": kto zastąpi Johnny'ego Deppa w roli Grindelwalda? Jest lista kandydatów