Zamknij

Magda Gessler i restauracja The Ultimate Hallucination w Brukseli

Redakcja
08.05.2018 09:04
Magda Gessler
fot. Eastnews

Magda Gessler znów w sądzie? Pod adresem prowadzącej „Kuchenne rewolucje” padły poważne zarzuty ze strony restauracji The Ultimate Hallucination w Brukseli. O co chodzi?

Magda Gessler i restauracja The Ultimate Hallucination w Brukseli

Magda Gessler od kilku miesięcy współpracowała z restauracją The Ultimate Hallucination w Brukseli. Restauratorka była odpowiedzialna za menu i wystrój lokalu. Ku zaskoczeniu wszystkich właściciele restauracji zerwali współpracę z restauratorką. Na Facebooku pojawiło się oświadczenie w tej sprawie, które cytujemy za plejadą.pl.

„Oświadczamy, iż z dniem 26.04.2018 roku Restauracja [...] dbając o wizerunek oraz jakość usług, zakończyła oficjalnie współpracę z Panią Magdą Gessler. Informujemy, że zakończenie umowy zostało zainicjowane z naszej strony ze względu na niewywiązywanie się z warunków kontraktu. Restauracja Ultimate Hallcuination nie może podejmować ryzyka współpracy i zobowiązań, które będą narażać firmę na straty moralne i finansowe […]. Niestety, w dniu dzisiejszym minął termin bez odpowiedzi ze strony Magdy Gessler co doprowadziło do wypowiedzenia umowy”.

Potem pojawiło się kolejne oświadczenie. „W trosce o dobro restauracji a w szczególności potrzeby spokojnej kontynuacji prac przed otwarciem zdecydowaliśmy się na zakończenie dwóch postów informujących z dnia 26.04.2018. Uważamy ze wszyscy klienci zainteresowani przyszłością restauracji otrzymali stosowną wiadomość i nie ma potrzeby kontynuacji tego tematu. Jest to nasza osobista decyzja bez żadnego wpływu zewnętrznego. Prywatnie uważamy że każdy ma prawo do własnej godności i dlatego też nie chcemy się przyczyniać do fali hejtu jaką spotyka Panią Magdę w Polsce. Większość komentarzy dotyczy życia prywatnego dlatego nie chcemy w tym uczestniczyć, gdyż nasze rozstanie ma aspekt czysto biznesowy”.

Na odpowiedź Gessler nie trzeba było długo czekać — w rozmowie z magazynem „Party” restauratorka zapowiedziała, że wchodzi na drogę sądową. — Nie pozwolę, by szargano moje nazwisko i wizerunek, a o sprawiedliwość i swoje dobre imię jestem gotowa walczyć w sądzie — powiedziała.

RadioZET.pl/SI/party.pl/plejada.pl