Zamknij

Magda Gessler pokazała wideo z tańczącą Larą. Zdradziła sekret córki [WIDEO]

Maciej Friedrich
09.12.2019 14:56
Magda Gessler pokazała wideo z tańczącą Larą. Zdradziła sekret córki [WIDEO]
fot. Wojciech Olszanka/East News

Magda Gessler opublikowała w sieci zabawne nagranie, na którym widzimy tańczącą Larę Gessler. Przy okazji gwiazda "Kuchennych rewolucji" zdradziła sekret córki. Internauci nie kryli zachwytu. 

Magda Gessler to bez wątpienia jedna z największych gwiazd TVN, która popularność zawdzięcza między innymi programom "Kuchenne rewolucje" i MasterChef". Coraz częściej w mediach pojawia się także córka gwiazdy, Lara Gessler. Mogliśmy oglądać ją między innymi w zeszłorocznym "Ameryka Express". 

Magda Gessler znana jest z poczucia humoru, dość często dzieli się zabawnymi zdjęciami i filmami za pośrednictwem swojego Instagrama. Postanowiła pochwalić się nagraniem, na którym Lara pokazuje taneczne umiejętności. Fani byli zachwyceni figurą córki Gessler, która zdecydowała się zdradzić pewien sekret. 

Magda Gessler pokazała tańczącą Klarę. Jaki jest sekret jej figury?

W niedzielę 8 grudnia na profilu Magdy Gessler na Instagramie pojawiło się wspomnienie z wizyty w Ontario. Widzimy na niej taniec w wykonaniu Klary Gessler.

A to moja niespodzianka ... tego dnia i wieczora dużo się działo, Lara & Waldemar dali czadu! - napisała gwiazda "Kuchennych rewolucji".

Internauci nie kryli zachwytu nad figurą Lary. Szczególnie spodobały im się jej zgrabne nogi. 

- Nie wiem, czy widziałam kiedykolwiek piękniejsze nogi niż Lary. Nie chude, nie nalane, widać lekko pracujące mięśnie pod skórą. Idealne. 

- (...) Lara ma tak cudne nogi, że większość kobiet chciałaby takie mieć.

Na pytanie jednego z internautów, co takiego robi Lara, by mieć tak piękne nogi, Magda Gessler odpowiedziała lakonicznie "ścianka". Czyżby fanki figury Lary Gessler miały pokochać wspinaczkę? 

Zagłosuj

Oglądasz "Kuchenne rewolucje"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF