Zamknij

Magda Gessler poprowadzi nowy program kulinarny. Kiedy premiera?

Redakcja
11.09.2018 11:23
Magda Gessler poprowadzi nowy program kulinarny. Kiedy premiera?
fot. Instargam:@magdagessler_official

Gwiazda „Kuchennych rewolucji” Magda Gessler poprowadzi nowy program kulinarny, który będzie można zobaczyć na kanale Food Network. Jaka jest koncepcja formatu i kiedy obejrzymy pierwszy odcinek?

Magda Gessler to z pewnością gwiazda, która nie lubi bezczynności. Znana restauratorka nie tylko pomaga podupadającym restauracjom w „Kuchennych rewolucjach”, ale też jest jurorką w „MasterChef” oraz prowadzi autorski program „Sexy Kuchnia”. Łączy w nim oryginalne przepisy z prywatnymi opowieściami i radami, jak bawić się gotowaniem i serwować potrawy w oryginalny sposób. Charyzmatyczna Gessler niezmiennie przyciąga przed ekrany rzesze widzów. Niedługo fani będą mogli oglądać ją w kolejnym programie. Czym tym razem zajmie się restauratorka?

Nowy program Magdy Gessler

Jak informuje „Super Express”, Magda Gessler poprowadzi nowy program kulinarny, który emitowany będzie na kanale Food Network. To właśnie na nim pojawia się obecnie „Sexy Kuchnia”. Ma on trafić na antenę wiosną 2019 roku. Niewiele wiadomo jeszcze o szczegółach formatu, jednak „Super Express” informował w zeszłym tygodniu, że chodzić będzie o szkolenie kucharzy.

Grupa ITI postanowiła przywiązać ją do siebie kolejnym projektem. Właśnie trwają intensywne prace nad potencjalnym hitem. Tym razem Gessler ruszy w podróż po kraju i będzie szkolić kucharzy.

Jeśli doniesienia potwierdzą się, z pewnością niejeden szef kuchni z radością skorzysta z szerokiej wiedzy, jaką posiada restauratorka. Jej oryginalne, często odważne pomysły na dania mogą być dla innych prawdziwą inspiracją.

RadioZET.pl/se.pl/MF