Zamknij

Magda Gessler przeprowadzi kuchenne rewolucje w „Świecie według Kiepskich”?

Redakcja
17.07.2018 11:33
Świat wedlug Kiepskich
fot. RAFAL WITCZAK/EAST NEWS

Magda Gessler w „Świecie według Kiepskich”? Serial po krótkiej przerwie wraca na antenę. W nowym sezonie spodziewać się można wielu zabawnych i absurdalnych sytuacji. Okazuje się, że w jednym z odcinków zobaczymy nawet „kuchenną rewolucję”.

„Świat według Kiepskich” wraca na ekrany już po wakacjach. Będzie to już 23. sezon serialu. Produkcja wraca po roku nieobecności, dlatego już na początek serii producenci postarali się, by zapewnić widzom wiele emocji. Na Ćwiartki 3/4 pojawi się więc gwiazda, która dobrze wie, jak te emocje wywołać – Magda Gessler. Oczywiście, ponieważ „saga Kiepskich” jest serialem Polsatu, a restauratorka związana jest z TVN-em, to siłą rzeczy osobiście pojawić się nie może. W roli restauratorki i znawczyni kulinariów pojawi się Elżbieta Romanowska, aktorka znana m.in. z roli Aldony w „Barwach szczęścia” czy Joli z „Rancza” – informuje „Super Express”.

W odcinku Kiepskich z udziałem „Magdy Gessler” Halinka zaserwuje jej tosty z kiełbasą i serem, co nie zadowoli jej podniebienia. „Coś tu śmierdzi!” – krzyknie. Czy Kiepscy dobrze przejdą tę rewolucję?

Przypomnijmy, że już od pewnego czasu wiadomo, że w „Świecie według Kiepskich” zanosi się na duże zmiany – a dokładniej mówiąc, na zmiany w wyglądzie głównego bohatera: Ferdka Kiepskiego. Grający go aktor, Andrzej Grabowski, bardzo schudł, dlatego konieczna była zmiana garderoby. Nowy Ferdek będzie więc nie tylko szczuplejszy, ale też doczeka się... nowych kalesonów.

Ferdek Kiepski będzie miał nowe kalesony!

RadioZET.pl/SA