Zamknij

Magda Gessler w "Kuchennych Rewolucjach" wyważyła nogą okno!

Redakcja
18.10.2018 22:11
Magda Gessler w "Kuchennych Rewolucjach" wyważyła nogą okno! Co stało się w restauracji?
fot. screen / TVN

W ostatnim odcinku "Kuchennych Rewolucji" Magda Gessler znów udowodniła, że podczas realizacji odcinka może wydarzyć się wiele nieprzewidzianych sytuacji. Tym razem musiała podjąć radykalne kroki, aby przewietrzyć lokal i wyważyła nogą okno!

W ostatnim odcinku "Kuchennych Rewolucji" Magda Gessler trafiła do Starego Czarnowa, gdzie mieściła się restauracja "Czarny Bawół". Już po samej zapowiedzi odcinka można było wywnioskować, że restauratorka musiała sprostać nie lada wyzwaniu podczas tej rewolucji.

Magda Gessler i  Kuchenne Rewolucje w Starym Czarnowie

W opisie odcinka możemy przeczytać: Dawno, dawno temu w podszczecińskim Starym Czarnowie para zakochanych chodziła na randki do kultowej restauracji „Czarny Bawół”. Dwadzieścia pięć lat później lokal, który w czasach PRLu, cieszył się wielką popularnością, trafił w ręce Anki i Irka. Ta bajka mogłaby mieć szczęśliwe zakończenie, gdyby nowi właściciele mieli jakiekolwiek pojęcie o prowadzeniu gastronomii. Czy „Kopciuszek” za sprawą dobrej wróżki, Magdy Gessler, może zamienić się w królewnę, która z sukcesem będzie prowadziła „Czarnego Bawoła”? Czy to „love story” przeniesie odrobinę miłości także do kuchni?

Jak mogliśmy przekonać się już w pierwszych minutach odcinka, Magdzie Gessler niespecjalnie spodobał się lokal i jego atmosfera. Już po wejściu do restauracji komentowała: "Jak Wy tu wytrzymujecie? Cuchnie strasznie!".

Nie brakowało także ostrych komentarzy na temat karty dań i właścicieli. Jednym z dań, na które zdecydowała się restauratorka, była golonka. Magda Gessler nie przebierała w słowach po spróbowaniu potrawy: "Nie ma żadnego sosu, wygląda strasznie! To jest ohydne! Zabierzcie to!".

Według Magdy Gessler największym problemem była właścicielka lokalu. "Jesteś uparta, wiesz wszystko najlepiej, nie chcesz żadnych zmian" - powiedziała do przerażonej kobiety. "Obudź się!".

W kolejnych dniach restauratorka zaraz po wejściu do lokalu komentowała: "Tu jest umieralnia, jak tu się wchodzi!". Dlatego postanowiła sama zaradzić nieprzyjemnym zapachom i przewietrzyć lokal w niekonwencjonalny sposób - wyważyła nogą okno.

Ostatecznie jednak metamorfoza restauracji zakończyła się sukcesem i została zaakceptowana przez Magdę Gessler. Jak możemy przeczytać w opisie na Facebooku: "Karczma "Biały Bawół" zaprasza na domowe obiady, dania z tradycyjnej polskiej kuchni". Lokal zmienił się nie do poznania, a nowa nazwa restauracji to teraz Biały Bawół. Adres to: Szczecińska 67, 74-106 Stare Czarnowo.

Przypominamy również, że nowe odcinki z 18. sezonu „Kuchennych rewolucji” można oglądać od września w czwartki o 21.30 na antenie TVN. Powtórki dostępne są na platformie player.pl

To również może Cię zainteresować:

RadioZET.pl/KP