Zamknij

Magda M wraca. Co już wiemy?

Redakcja
04.08.2017 12:05
Magda M
fot. screen

Wielki powrót serialu "Magda M" na ekrany telewizorów byłby dla wielu fanów prawdziwą gratką. Właśnie okazało się, że będzie kontynuacja przygód prawniczki i jej przyjaciół, jednak nie jako serial.

Serial "Magda M" emitowany był przez telewizję TVN od 2005 do 2007 roku. W związku z ogromną popularnością tej produkcji początkowa wizja stworzenia trzech serii ewoluowała i ostatecznie zrealizowano i czwarty sezon. Każdy z dziesięciu odcinków ostatniej serii śledziło niemal 4,5 miliona widzów. Niestety, o kolejnych nie było już mowy. Przez wiele lat fani produkcji dopominali się o jej powrót, jednak bezskutecznie. Teraz pojawiły się informacje o tym, ze "Magda M" wraca.

Tych, którzy na wieść o kontynuacji przygód "Magdy M" od razu pomyśleli o nowej części serialu z Joanną Brodzik w roli głównej, niestety musimy zasmucić. Nie chodzi bowiem o nowy sezon produkcji, tylko... książkę.

Radosław Figura, scenarzysta serialu, doszedł do wniosku, że po dziesięciu latach historia Magdy Miłowicz, czyli tytułowej Magdy M, nadal może budzić zainteresowanie. Wpadł na pomysł, by kontynuować przygody Magdy, Piotra i innych bohaterów, jednak nie w serialu, tylko w formie książki. Wiadomo, że znalazł się już wydawca dzieła, jednak nie są znane nawet przybliżone informacje o dacie wydania książki.

Na wieści o kontynuacji przygód "Magdy M" entuzjastycznie zareagowała odtwórczyni głównej roli - Joanna Brodzik.

- Stało się! Ciąg dalszy "Magdy M." ma już swojego wydawcę - skoro Radosław Figura już oficjalnie ogłosił tę nowinę - nie pozostaje mi nic innego, jak tylko czekać na dalsze losy Magdy i jej przyjaciół !!! Też z chęcią przeczytacie tę książkę ? - pyta na Facebooku.

Czekamy z niecierpliwością!

RadioZET.pl/SA