Zamknij

Magda Mołek jest w ciąży. Kto zastąpi ją w „Dzień Dobry TVN”?

Redakcja
20.02.2018 10:24
Magda Mołek jest w ciąży
fot. Eastnews

Ponieważ Magda Mołek jest w ciąży, producenci muszą znaleźć kogoś, kto zastąpi ją w programie „Dzień Dobry TVN”. Ponoć będzie to Ula Chincz, znana i lubiana dziennikarka stacji TVN. Dobry wybór?

Magda Mołek w ciąży. Kto zastąpi ją w Dzień Dobry TVN?

Kilka tygodni temu Magda Mołek zdradziła na Instagramie, że jest w ciąży.

— Chciałam, żebyście dowiedzieli się ode mnie. Nie dzielę się zbyt często swoim prywatnym światem, bo w tym całym codziennym szaleństwie potrzebuję mieć coś tylko dla siebie... Ale nie zamierzam ukrywać się przed Wami ze swoim szczęściem, nawet gdybym chciała, byłoby to już niemożliwe — napisała pod zamieszczoną fotografią.

Od razu pojawiły się pytania, kto zastąpi dziennikarkę, gdy ta uda się na urlop macierzyński. Jak poinformował „Fakt”, na miejscu Magdy Mołek u boku Marcina Mellera zobaczymy Ulę Chincz.

Na początku pojawiły się plotki, że miejsce Magdy Mołek w ciąży może zająć Agnieszka Woźniak-Starak, ale informacje te okazały się nieprawdziwe. Producenci programu wybrali lubianą przez widzów Ulę Chincz.

Ula Chincz w Dzień Dobry TVN

— Produkcja TVN stwierdziła zgodnie, że jej miejsce powinna zająć osoba, która dobrze się kojarzy i ma nieskazitelny wizerunek. Wybrano więc Ulę Chincz, o której nikt nie powie złego słowa — czytamy w dzienniku „Fakt”.

EN_01301940_0141

Ula Chincz. Kim jest Ula Pedantula?

Ula Chincz, jedyna córka dziennikarza Andrzeja Turskiego, od kilku lat związana jest ze stacją TVN. Na koncie ma udział w takich programach jak: „Mali Giganci”, „Dom marzeń” czy „Gwiazdy prywatnie”. Niedługo na antenie TVN Style będzie można oglądać także jej nowy program „Misja ratunkowa”, w którym Ula Chincz ma udzielać porad na temat dbania o dom. Stąd też jej sympatyczny pseudonim „Ula Pedentula”.

RadioZET.pl/SI