Zamknij

Magda Wójcik gwiazdą TVN? Zwyciężczyni „Big Brothera” ma wystąpić w kolejnym show

Maciej Friedrich
23.08.2019 12:13
Magda Wójcik gwiazdą TVN? Zwyciężczyni „Big Brothera” ma wystąpić w kolejnym show
fot. Beata Zawadzka/East News

Magda Wójcik zyskała dużą popularność dzięki zwycięstwu w finale „Big Brothera”, który po latach powrócił do krajowej telewizji. Według medialnych doniesień to nie koniec kariery Madzi w TVN. Ma być jedną z uczestniczek nowej odsłony „Azja Express”.

Big Brother”, który powrócił do telewizji po 11 latach przerwy, ponownie okazał się strzałem w dziesiątkę. Wysoka oglądalność zadowoliła włodarzy stacji na tyle, że jesienią zobaczymy drugą edycję reality show. Charakterystyczni uczestnicy programu zyskali status celebrytów. Nie inaczej jest w przypadku Magdy Wójcik, która zwyciężyła w finale programu. Wielokrotnie pojawiały się plotki, że popularna Madzia na dobre zagości w którymś z programów TVN. Według informacji „Super Expressu” doniesienia potwierdziły się i niebawem zobaczymy ją w jednym z popularnych programów. 

Big Brother: Magda Wójcik odpoczywa na wakacjach z Olehem i Maffashion [ZDJĘCIA]

Magda Wójcik z „Big Brothera” wystąpi w „Azja Express”? 

Według informacji „Super Expressu” Magda Wójcik ma być pierwszą gwiazdą zaproszoną do udziału w najnowszej edycji „Azja Express”, która ma pojawić się na antenie wiosną 2020 roku. Zwyciężczyni „Big Brothera” musiałaby wystąpić w duecie, fani rozpoczęli więc spekulacje, czy jej partnerem będzie znany również z „Big Brother” Oleh.

Zagłosuj

Czekasz na "Azja Express"?

Liczba głosów:

Romans pary rozpoczął się na planie „Big Brothera”. Gdyby informacja o udziale Madzi okazała się prawdą, zwyciężczyni „Big Brothera” stanęłaby przed trudnym zadaniem. Celebrytka znana z dbałości o makijaż i ekstrawaganckich strojów mogłaby mieć trudność z poradzeniem sobie ze spartańskimi warunkami panującymi w „Azja Express”.

Magda Wójcik — kim jest zwyciężczyni „Big Brothera”?

Zwyciężczyni Big Brothera 2019 Magda Wójcik ma 30 lat i 12 lat mieszka w Wielkiej Brytanii. Obecnie ma za sobą przeprowadzkę do Londynu, gdzie w tej chwili pracuje w jednym z modnych butików. Wcześniej mieszkała w Szkocji. Studiowała tam biotechnologię żywności, ale jak sama przyznała, od dziecka najbardziej pasjonowała ją moda. W przyszłości chciałaby także otworzyć własny sklep z ubraniami.

RadioZET.pl/MF