Zamknij

Magdalena Cielecka w ekranizacji cyklu Remigiusza Mroza. Kogo zagra?

Redakcja
20.09.2018 15:03
Magdalena Cielecka w ekranizacji cyklu Remigiusza Mroza. Kogo zagra?
fot. Instagram:@zwierciadlo_miesiecznik

12 września Remigiusz Mróz poinformował, że rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu TVN opartego o serię książek jego autorstwa. Dziś z kolei opublikował film, który zdradza, kto zagra główną bohaterkę. Fani nie kryją zadowolenia.

Remigiusz Mróz to niezwykle poczytny polski autor. W swoich książkach łączy elementy kryminalne, sensacyjne, prawnicze, a nawet wplata w elementy fantastyki naukowej. Dużą popularnością cieszy się między innymi jego seria thrillerów prawniczych, które łączy postać Joanny Chyłki. Trzymająca w napięciu fabuła powieści to doskonały materiał na scenariusz. Do takiego wniosku doszli także włodarze stacji TVN. 12 Września Mróz na swoim profilu na Instagramie opublikował informację, że ruszyły zdjęcia do serialu "Chyłka" opartego o jego książkową serię. Dziś natomiast zdradził, kto zagra tytułową postać.

Magdalena Cielecka jako Joanna Chyłka

Na profilu Remigiusza Mroza pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć, kto wcieli się w główną bohaterkę "Chyłki". Wybór padł na Magdalenę Cielecką, która na nagraniu dziękuje za rolę i stwierdza, że postać bardzo jej się podoba. Nic dziwnego, aktorkę mogliśmy ostatnio oglądać w produkcach sensacyjno-kryminalnych. Wystąpiła między innymi w "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" oraz serialu "Belfer". Jak sam napisał w komentarzu do nagrania Mróz:

- Oto i ona! Ta, na którą wszyscy czekali-nie mogło być inaczej, tylko jedna aktorka jest w stanie oddać tę... złożoną osobowość.

Również fani pisarza nie kryli zadowolenia z wyboru Cieleckiej na odtwórczynię Joanny Chyłki. Nie mają wątpliwości, że świetnie poradzi sobie z rolą.

- Pani Magda idealnie pasuje na Chyłke, ma klasę i pazura.

- Razem z koleżanką dyskutowałyśmy na temat serii i tego jak sobie Chyłkę wyobrażamy. Ona stawiała na Kasię Kowalską, a ja od pierwszej książki widziałam Panią Cielecka. Nie mogę się doczekać serialu!

Na szczęście ani wielbiciele talentu Magdaleny Cieleckiej, ani Remigiusza Mroza nie będą musieli czekać długo. Pilotażowy odcinek serialu ma pojawić się jeszcze tej jesieni w serwisie Player.pl.

RadioZET.pl/MF