Zamknij

Majówka 2018. Program telewizyjny. Jakie seriale? Co z „M jak miłość”?

Redakcja
30.04.2018 08:08
M jak miłosc
fot. ons.pl

Majówka 2018 — stacje telewizyjne przygotowały spore zmiany w ramówce na tydzień zaczynający się 30 kwietnia. Nie zobaczymy między innymi „M jak miłość”! Oto skrócony program telewizyjny dotyczący polskich seriali.

Majówka 2018. Program telewizyjny. Jakie seriale? Co z „M jak miłość”?

Majówka 2018 właśnie się rozpoczyna. Ci z nas, którzy zostają w domu, nie będą mogli zobaczyć większości swoich ulubionych seriali, gdyż stacje telewizyjne zdecydowały się wprowadzić spore zmiany w programie telewizyjnym. 

Zobacz także

Od 30 kwietnia do 6 maja nie zobaczymy nowych odcinków serialu „M jak miłość”. 1370. Odcinek, w którym Marcin dowie się o artykule Ani, zostanie pokazany w telewizji dopiero w poniedziałek, 7 maja, a więc równo za tydzień. Co ciekawe, zmiany te nie dotkną „Korony królów”, która będzie emitowana tak jak zawsze — o godzinie 18.30. Także widzowie „Na Wspólnej” mogą spać spokojnie — ich serial będzie pokazywany przez cały tydzień, bez żadnych zmian. We wtorek o godzinie 21. 30 osoby, które śledzą przygody doktor Anny Leśniewskiej, mogą zasiąść przed telewizorami, by zobaczyć nowy odcinek serialu „Diagnoza”. Nowe odcinki „Pierwszej miłości” zobaczymy tylko w poniedziałek (30 kwietnia) i piątek (4 maja). 4 maja TVP2 wyemituje także nowy odcinek „Rodzinki.pl”. W weekend widzowie zobaczą natomiast nowe odcinki „Komisarza Alexa”, „Wojennych dziewczyn” i „W rytmie serca”.

Zobacz także

RadioZET.pl/SI