Zamknij

Makłowicz wraca! Ma nowy program

Redakcja
08.11.2017 14:27
Makłowicz wraca! Ma nowy program
fot. Eastnews

Robert Makłowicz wraca! Już od 11 listopada 2017 roku na antenie Food Network będzie można oglądać odcinki nowego programu „Makłowicz w drodze”. Jak informują Wirtualne Media, tego dnia kanał pokaże pierwsze trzy odcinki audycji prowadzonej przez Roberta Makłowicza.

– Jest to nie tylko program o gotowaniu, ale również o historii i kulturze – opowiada o swoim nowym programie Robert Makłowicz.

Zobacz także

W Wirtualnych Mediach czytamy, że Robert Makłowicz w pierwszej serii programu odwiedzi Austrię. Znawca kuchni zabierze widzów do ośrodka przy stacji narciarskiej Kühtai. Na jego drodze znają się także: stolica Tyrolu oraz Lienzer Dolomiten i Dolina Drawy. Co więcej, Makłowicz odwiedzi hotel, w którym bywał cesarz Franciszek Józef, a także cesarski pałac Hofburg.

Kucharz i krytyk kulinarny kilka miesięcy temu rozstał się w atmosferze skandalu z Telewizją Polską. Wszystko zaczęło się od spotu TVP, w którym wykorzystano słowa Makłowicza w sposób, którego nie mógł zaakceptować – jego zdaniem zostały one bowiem wyrwane z kontekstu.

Po aferze Telewizja Polska zrezygnowała z emisji programu Makłowicza i zapowiedziała skierowanie sprawy do sądu.

RadioZET.pl/SI/Wirtualne Media