Zamknij

"Malcolm & Marie" - zwiastun nowego filmu Netflixa z Zendayą i Johnem Davidem Washingtonem

11.01.2021 09:39
kadr z filmu "Malcolm i Marie"
fot. materialy prasowe Netflix

"Malcolm i Marie" , twórcy "Euforii" to jedna z najbardziej oczekiwanych tegorocznych premier. W sieci pojawił się właśnie pierwszy zwiastun filmu z udziałem Zendayi i Johna Davida Washingtona.

"Malcolm i Marie" Sama Levinsona to dziecko kwarantanny. Reżyser i scenarzysta popularnego serialu HBO "Euforia" oraz dobrze przyjętego filmu "Assassination Nation" na prośbę gwiazdy swojego serialu - Zendayi - w trakcie pandemii napisał i wyreżyserował film, który pozwoliłby aktorce i samemu sobie zająć się czymś produktywnym, w czasie gdy pandemia koronawirusa spowodowała przymusową przerwę na planie serialu. Efektem jest czarno-biała opowieść o młodym małżeństwie hollywoodzkich gwiazd, które przeżywają trudne chwile zaraz po głośnej premierze filmowej.

Warto zwrócić uwagę, że dzięki "Euforii" nazwisko Levinsona stało się tak popularne, że o prawa do emisji "Malcolm & Marie" stoczyła się prawdziwa batalia między różnymi dystrybutorami, w tym serwisami VOD. Ze starcia zwycięsko wyszedł Netflix. Mówi się, że gigant VOD zapłacił za prawa 30 mln dolarów.

Zobacz także

"Malcolm i Marie" - zwiastun

W sieci zadebiutował niedawno pierwszy pełnoprawny zwiastun filmu. Materiał prezentuje się następująco:

"Malcolm i Marie" - obsada i ekipa

Za sterami filmu stoi Sam Levinson. Mężczyzna jest też autorem scenariusza. Na ekranie zobaczymy zaś dwójkę aktorów - Zendayę, laureatkę nagrody Emmy za występ w serialu "Euforia" oraz Johna Davida Washingtona, najlepiej znanego z występu w filmie "Tenet" oraz popularnego serialu HBO "Gracze". 

"Malcolm i Marie" - kiedy premiera?

Premiera filmu odbędzie się już 5 lutego na platformie Netflix.

Czytaj także: Najlepsze filmowe premiery 2021 roku. Na które produkcje czekamy najbardziej? [LISTA].

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.