Zamknij

Meryl Streep w słynnym serialu HBO

Redakcja
25.01.2018 18:28
Meryl Streep w słynnym serialu HBO
fot. Archiwum Radia ZET

Meryl Streep dołączyła właśnie do obsady drugiego sezonu serialu „Wielkie kłamstewka". To doskonałe wiadomości dla fanów genialnej aktorki!

Wielkie kłamstewka 2. Meryl Streep w drugim sezonie

Meryl Streep nie zwalnia tempa. Trzykrotna zdobywczyni Oscara zagra w serialu HBO, który zyskał ogromną sympatię widzów. Choć gwiazda rzadko przyjmuje serialowe propozycje (dotychczas można było oglądać ją jedynie w „ Aniołach w Ameryce" i „Terapii w sieci"), postanowiła zrobić wyjątek dla serialowej rewelacji zeszłego roku.

I trudno się dziwić. „Wielkie kłamstewka" zdobyły cztery Złote Globy w kategoriach: najlepszy serial, aktorka pierwszoplanowa (Nicole Kidman), aktorka drugoplanowa (Laura Dern) i aktor pierwszoplanowy (Alexander Skarsgård).

W spokojnym, nadmorskim miasteczku Monterey w stanie Kalifornia nic nie jest takie, jakim się wydaje. Kochające matki, osiągający sukcesy mężowie, urocze dzieci, piękne domy. Za ich pozornie perfekcyjnym życiem kryje się jednak sieć kłamstw. Pewnego dnia w miasteczku pojawia się samotna matka Jane (Shailene Woodley) i jej syn Ziggy. Wieloletnie przyjaciółki Madeline (Reese Witherspoon) i Celeste (Nicole Kidman) biorą ją pod swoje skrzydła, co nie pozostaje bez znaczenia dla relacji z Renatą (Laura Dern). Przykry incydent w szkole wyznacza nowe linie podziału. A gdy w miasteczku dochodzi do zbrodni, która zaburza idealne życie mieszkańców, pojawia się podejrzenie, że mogło mieć to coś wspólnego z napięciami, które pojawiły się pomiędzy matkami dzieci z lokalnej szkoły.

Wielkie kłamstewka 2. Kiedy premiera?

W drugim sezonie ponownie zobaczymy Nicole Kidman, Shailene Woodley, Alexander Skarsgård i Reese Witherspoon.

Produkcja powstała na podstawie powieści Liane Moriarty.

Kiedy premiera 2. sezonu serialu HBO? Na pewno w 2019 roku – dokładna data nie jest jednak jeszcze znana.

RadioZET.pl/SI