Zamknij

Małgorzata Kożuchowska wróci do „M jak Miłość”? „Scenarzyści mają bogatą wyobraźnię”

Redakcja
03.10.2018 10:39
Małgorzata Kożuchowska wróci do „M jak Miłość”? „Scenarzyści mają bogatą wyobraźnię”
fot. Instagram:@malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska przez 11 lat była jedną z największych gwiazd serialu „M jak Miłość”. Śmierć granej przez nią bohaterki, Hanki Mostowiak, zrobiła ogromne wrażenie na fanach produkcji. Być może jednak Kożuchowska uszczęśliwi fanów i ponownie pojawi się w serialu. Czy wciąż jako Hanka?

Małgorzatę Kożuchowską widzowie mogą oglądać w serialu „Rodzinka.pl” oraz niedawno zakończonej „Drugiej szansie”. Jednak największy sukces telewizyjny przyniosła aktorce kreacja Hanki Mostowiak w „M jak Miłość”. Kożuchowska występowała w produkcji przez 11 lat, a odgrywana przez nią bohaterka stała się jedną z najważniejszych i najbardziej lubianych postaci. Do historii przeszedł odcinek, gdy postać Hanki umiera na skutek wypadku samochodowego, a właściwie wjechania w stertę kartonów. Jej śmierć zasmuciła rzesze fanów, a kuriozalne okoliczności wypadku spowodowały wysyp internetowych żartów i memów. Oddźwięk był tak duży, że scena wjazdu w kartony została uznana za „Wydarzenie roku w show-biznesie 2012” w plebiscycie magazynu „Plejada”. Czy możliwe, że po siedmiu latach fani serialu ponownie będą mogli obejrzeć na ekranach Małgorzatę Kożuchowską?

Hanka Mostowiak wróci do „M jak Miłość”?

Jak podaje „Super Express”, są szanse na powrót Kożuchowskiej na plan serialu. Możliwe nawet, że ponownie wcieli się w postać Hanki. Jak to możliwe? Nieco światła na sprawę rzuca w rozmowie z dziennikiem osoba związana z produkcją serialu.

– Nie mówimy „nie”. Doświadczenia z Andrzejem Młynarczykiem, który wcielał się w postać Tomka i powracał we wspomnieniach bliskich, pokazały, że widzowie tęsknią za bohaterami, którzy odeszli. Scenarzyści mają bogatą wyobraźnię i nie jest wykluczone, że postać Hani Mostowiak także wróci do serialu – mówi nam osoba z produkcji.

Możliwe więc, że Kożuchowska wcieli się w Hankę w retrospekcjach. Tym bardziej że sama aktorka zapytana w sieci przez jednego z fanów, czy nadal gra w „M jak Miłość”, odpowiedziała: „oczywiście, ducha Hanki”. Kto wie, może Małgorzata wcale nie żartowała?

Według „Super Expressu” pojawił się również pomysł pojawienia się siostry-bliźniaczki Hanki Mostowiak. Scenarzyści już nieraz zaskakiwali widzów, być może będzie tak również tym razem.

RadioZET.pl/se.pl/MF