Zamknij

Małgorzata Kożuchowska zagra w nowym serialu TVN. Kolejne mroczne wcielenie aktorki?

Redakcja
18.12.2018 12:45
Małgorzata Kożuchowska zagra w nowym serialu TVN. Kolejne mroczne wcielenie aktorki?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Małgorzata Kożuchowska zaskoczyła fanów ogromną zmianą, jaką przeszła do roli w „Plagach Breslau” Patryka Vegi. Z sympatycznej pani domu zmieniła się w wulgarną policjantkę. Teraz aktorka ma wystąpić w nowym serialu TVN, w którym również zaskoczy. Kiedy będziemy mogli ją obejrzeć?

15 grudnia na platformie Showmax mogliśmy obejrzeć nowy film Patryka Vegi „Plagi Breslau”. Zapowiadany jako mroczny kryminał opowiadający o serii morderstw na terenie Wrocławia, film jeszcze przed premierą wzbudzał niemałe zainteresowanie. Zwłaszcza że w głównej roli pojawiła się Małgorzata Kożuchowska. Aktorka do tej pory kojarzona była z postaciami troskliwych, sympatycznych kobiet, jak Natalia Boska z „Rodzinki.pl”. Gdy okazało się, że Kożuchowska stworzyła postać wulgarnej, posępnej policjantki, wielu fanów było w szoku. Rzeczywiście, kreacja Małgorzaty w „Plagach Breslau” potrafi zadziwić. Tak mrocznej roli aktorka nie zagrała nigdy wcześniej. Czyżby przełamała swój wizerunkowy schemat? Wiele na to wskazuje.

ZOBACZ: Patryk Vega schudł. Niezwykła metamorfoza na premierze "Plag Breslau"

Kożuchowska
fot. Instagram:@patryk_vega_official

Małgorzata Kożuchowska w nowym serialu TVN

Jak informuje magazyn „Party”, rola u Vegi to niejedyna sposobność, by zobaczyć Małgorzatę Kożuchowską w nieco innej odsłonie. Wiosną 2019 roku ma ona pojawić się w nowym serialu, który wyemituje stacja TVN. Według magazynu będzie to thriller, którego akcja rozgrywać będzie się w Gdańsku. Według doniesień Kożuchowska wcieli się w nim czarny charakter, a zdjęcia próbne do produkcji już wystartowały.

– Ta rola mocno zdziwi widzów! Małgosia nie będzie aż tak ostra, jak u Vegi, ale na pewno inna niż w „Rodzince.pl” – zdradziła osoba związana z produkcją.

Produkcja zapowiada się interesująco, a fakt, że Kożuchowska będzie mogła po raz kolejny pokazać widzom swój wszechstronny aktorski talent, jeszcze podgrzewa atmosferę.

ZOBACZ TEŻ: Koledzy z branży wyśmiewają Kożuchowską z powodu wiary?

Małgorzata Kożuchowska
fot. Instagram:@malgorzatakozuchowska

RadioZET.pl/telemagazyn.pl/MF