Zamknij

Małgorzata Rozenek w nowym programie. Zmieni uczestniczki w siebie?

Redakcja
23.07.2018 12:34
Małgorzata Rozenek w nowym programie. Zmieni uczestniczki w siebie?
fot. EAST NEWS

Małgorzata Rozenek nie zwalnia zawodowego tempa. W stacji TVN Style poprowadzi autorski program. Gwiazda, która dla wielu kobiet jest wizytówką stylu i elegancji, pomoże uczestniczkom w zmianie wizerunku i organizacji życia prywatnego oraz osobistego.

Małgorzata Rozenek-Majdan wzbudza swoim wizerunkiem wiele kontrowersji. Część internautów zarzuca jej zbytnie epatowanie życiem prywatnym i obnoszenie się z bogactwem. Burzę w sieci wywołało jedno z ostatnich zdjęć umieszczonych na jej profilu na Instagramie. Celebrytka nie zauważyła, że na zdjęciu z książką widać jej biust w kostiumie kąpielowym.

Głosy krytyki nie zmieniają jednak faktu, że celebrytka jest dla wielu Polek ikoną stylu. Fanki często proszą Małgorzatę o porady w kwestii doboru garderoby i podglądają jej stylizację. Dzięki stacji TVN Style niektóre panie będą mogły teraz upodobnić się do lubianej gwiazdy.

EN_01325844_0011

Małgorzata Rozenek zmieni fanki na swoje podobieństwo

Po „Perfekcyjnej pani domu”, „Projekcie Lady” i „Iron Majdan” szykuje się nowa produkcja z udziałem Małgorzaty. TVN Style obsadziło ją w roli gospodyni programu o niej samej. „Być jak Małgosia Rozenek” wpasowuje się idealnie w trend programów o metamorfozach. Wybrane w drodze castingu uczestniczki przejdą przemianę wizualną oraz charakterologiczną. Poza doborem odpowiednich stylizacji czekają je spotkania ze specjalistami, którzy pomogą im odzyskać wiarę we własne możliwości i ułożyć życie zawodowe i prywatne.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest dla wielu kobiet ikoną stylu. Wiele kobiet chce być taką, jak ona – świetnie wyglądać, radzić sobie w biznesie, mieć udane życie prywatne i zawodowe – ocenia biuro prasowe TVN.

Małgorzata Rozenek pozwoli więc uczestniczkom towarzyszyć w swoich prywatnych i zawodowych spotkaniach, by mogły zobaczyć, jak na co dzień zachowuje się gwiazda.

Trzeba przyznać, że pomysł formatu jest bardzo interesujący i z pewnością TVN Style może liczyć na duże zainteresowanie fanek „perfekcyjnej pani domu”.

RadioZET.pl/MF