Zamknij

Mam Talent: Skandal w programie? Fani krytykują: „Niesmaczne, wręcz nieprzyzwoite”

Maciej Friedrich
25.09.2019 10:59
Mam Talent: Skandal w programie? Fani krytykują: „Niesmaczne, wręcz nieprzyzwoite”
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

„Mam Talent” to show, w którym nigdy nie mogliśmy narzekać na ciekawe, często osobliwe występy. Jednak pokaz 20-latki z Warszawy, który pokazano w ostatnim odcinku, wzbudził szczególnie dużo emocji. Wielu internautów uznało, że polewanie nagich piersi szampanem nie powinno być pokazywane w programie.

Mam Talent” to popularny telewizyjny talent-show, który na antenie TVN emitowany jest od 2008 roku. Obecnie widzowie mogą oglądać 12. już edycję programu, w którym uznanie jurorów może zdobyć niemal każdy, kto uważa, że ma szczególny talent. Cechą charakterystyczną produkcji są często bardzo ekscentryczni uczestnicy, a ich występy śmieszą lub szokują. Wydawać by się mogło, że fanów „Mam talent” ciężko będzie zadziwić. 20-latce z Warszawy udało się nie tylko zaskoczyć, ale i wywołać niewielki skandal.

 Mam Talent: niewidomy Kodi Lee zwycięzcą programu. 23-latek wzruszył do łez [WIDEO]

Mam Talent: Kontrowersyjny występ w programie. Burleska i nagie piersi

Lillet L'amour to 20-letnia artystka, która zajmuje się burleską. To nie pierwszy tego typu występ w „Mam Talent”, jednak tym razem wywołał duże kontrowersje. Lillet podczas tańca zdejmowała kolejne części garderoby, aż została zaledwie w majtkach i naklejkach na sutkach. Następnie tancerka zaczęła polewać swoje niemal nagie piersi szampanem.

Jurorzy nie kryli zachwytu występem Lillet L'amour, Małgorzata Foremniak zapowiedziała nawet, że chętnie zlizałaby szampana z ciała tancerki.

W takich momentach żałuję, że nie jestem przystojnym 43-letnim facetem i nie mogę cię zaprosić na drinka – podsumowała Agnieszka Chylińska.

Zachwytu jurorów nie podzieliła jednak część widzów, którzy zarzucili producentom, że nie wzięli pod uwagę, że program mogą oglądać osoby od 12. roku życia. Ich zdaniem artystka występująca topless jest zbyt odważna.

Uważam, że ten występ był niesmaczny jak na sobotni wieczór z córką

Ocena na nie, aż za bardzo na nie. Tak jak wszyscy dobrze spostrzegli program oglądany jest przez dzieci i było to bardzo niesmaczne, wręcz nieprzyzwoite.

Jestem w szoku, że to pokazali. To jest talent? Wygląda, jakby programy pomyliła. Występ w niczym nie różnił się od występów w klubach GO-GO – pomstowali internauci.

 Marcin Patrzałek w amerykańskim "Mam Talent". Niesamowity występ gitarzysty z Polski [WIDEO]

Zagłosuj

Oglądasz "Mam talent"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF