Zamknij

"Mam talent": Młodzi muzycy urzekli widzów

Redakcja
16.09.2018 17:44
"Mam talent": Młodzi muzycy urzekli widzów
fot. Instagram:@mamtalent_tvn

"Mam talent" to popularny program, który widzowie mogą oglądać w telewizji TVN. Cechą charakterystyczną formatu jest skupianie się na realnych umiejętnościach i charyzmie uczestników, a nie ich wieku czy wykształceniu. Co tym razem zobaczyło jury?

"Mam talent" to program, który nie raz już zaskoczył widzów. Uczestnicy często nawet z banalnych czynności potrafią uczynić sztukę. Bardzo często również osoby bardzo młode wykazują się talentem, który podbija serca jury. Sobotni odcinek nie był w tej kwestii wyjątkiem. Widzowie mogli zobaczyć między innymi rodzeństwo, które występowało osobno. Mimo młodego wieku Monika i Szymon zrobili ogromne wrażenie.

Utalentowane rodzeństwo w "Mam talent"

9-letni Szymon zachwycił jury oraz widzów swoją grą na perkusji. Mimo młodego wieku świetnie poradził sobie z coverem hitu grupy Europe "The Final Countdown". Chwalony był nie tylko za technikę gry, ale również charyzmę. Augustin Egurrola tak ocenił zaprezentowane przez Szymona show.

- Masz charakter. Widać, że masz w sobie siłę i to jest to, co powinieneś w życiu robić.

- Jesteś kozak! Cudownych masz rodziców. Dają ci wolność bycia dzieckiem i wolność spełniania swoich marzeń. To jest wspaniałe - wtórowała mu Małgorzata Foremniak.

Oczywiście młody perkusista otrzymał "TAK" od wszystkich jurorów. Podobnie jak jego siostra, 14-letnia Monika. Dziewczynka wykonała piosenkę Ariany Grande, a jej wokaliza wywarła ogromne wrażenie. Sama Agnieszka Chylińska tak oceniła jej występ.

- Jak już zrobisz tą wielką karierę, to pamiętaj, że Chylińska ci klaskała. Jesteś uszyta na miarę wielkiej gwiazdy i to nie tylko polskiej sceny.

Tego typu komplement od wokalistki pokroju Chylińskiej to ogromne osiągnięcie. Rodzice z pewnością są dumni z obojga swoich pociech. 

RadioZET.pl/MF