Zamknij

Mamma Mia: Powstanie 3. część filmu? Pojawiły się pierwsze informacje

22.06.2020 13:17
Kadr z filmu "Mamma Mia!"
fot. Instagram/@mammamiamovie

"Mamma Mia" to seria popularnych filmach oparta na znanych i lubianych przebojach szwedzkiego zespołu ABBA. Producentka filmu zdradziła, jakie są dalsze plany i czy powstanie kolejna część.

Mamma Mia: Powstanie 3. część filmu? Pojawiły się pierwsze informacje. Produkcja "Mamma Mia!" miała premierę w 2008 roku i z marszu stała się wielkim przebojem na całym świecie. Kontynuacja historii ukazała się dziesięć lat później, w 2018 roku. Wiele wskazuje na to, że w planach producentów jest kolejna część. Judy Cramer, współtwórczyni poprzednich części, zdradziła swoje plany.

Czy powstanie kolejny film z serii "Mamma Mia"i o czym będzie opowiadać? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: 365 dni: film zostanie usunięty z Netflixa? Wystosowano odpowiedni apel 

Mamma Mia: Powstanie 3. część filmu? Pojawiły się pierwsze informacje

"Mamma Mia!" to kultowy już film z Meryl Streep i Amandą Seyfired. Równo dziesięć lat od premiery pierwszej części ukazała się kontynuacja. Okazuje się, że producenci mieli w planach pociągnięcie historii w kolejnym filmie. Judy Craymer zdradziła, że wszystko pokrzyżowała pandemia koronawirusa. 

Producentka zdradziła, że "Mamma Mia" ma być trylogią, dlatego zapewnia, że 3. część filmu powstanie w niedalekiej przyszłości. 

Miałam się tym zająć w najbliższych miesiącach, ale nadeszła pandemia koronawirusa. Myślę, że pewnego dnia powstanie kolejny film, bo to od początku miała być trylogia. Wiem, że Universal chciałby, żebym go zrobiła – można przeczytać w "Daily Mail".

Nie jest znana fabuła kolejnej części, ale Craymer zdradziła, że doda do filmu cztery nowe piosenki zespołu ABBA

Warto wspomnieć, że oba filmy osiągnęły sukces komercyjny i razem zrobiły ponad miliard dolarów. Obie części są dostępne do zobaczenia na Netflixie.

Zobacz także: Patryk Vega pokazał prawdziwe sekstaśmy? Opublikował kolejny zwiastun "Pętli" 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Vogue.pl