Zamknij

Marcelina Zawadzka popłakała się na wizji!

Redakcja
22.03.2018 13:04
Marcelina Zawadzka
fot. pytanie na śniadanie/TVP2 (screen)

Marcelina Zawadzka popłakała się na wizji podczas programu „Pytanie na śniadanie”. „Jestem szczęśliwą singielką” — powiedziała, zapytana o powody.

Marcelina Zawadzka popłakała się w programie „Pytanie na śniadanie”

Tak to bywa z pięknymi kobietami — wokół nich często krążą niedojrzali, nieprzystosowani do życia w społeczeństwie mężczyźni. Marcelina Zawadzka przekonała się o tym na własnej skórze. Jakiś czas temu piękna modelka była łączona z Mikołajem Roznerskim, gwiazdorem serialu „M jak miłość”. Relacja ta jednak nie przetrwała próby czasu, później piękna Miss Polonia 2011 widywana była u boku brazylijskiego modela Leonarda Marquesa. Wydawało się, że Zawadzka wreszczie znalazła tego jedynego. Niestety coś stanęło na drodze ich wspólnego szczęścia.

Zobacz także

Pech chciał, że we wtorkowym wydaniu programu „Pytanie na śniadanie”, które Marcelina prowadziła w duecie z Tomaszem Wolnym, temat dotyczył rozstań. W pewnym momencie modelka uroniła łzę, tłumaczyła to „popłakaniem oka”. Następnie wyjaśniła, że poruszył ją temat poprzedniej rozmowy. Na koniec, zapytana przez Wolnego, czy wszystko w porządku, przytaknęła, potwierdzając plotki o rozstaniu z chłopakiem.

— Jestem też szczęśliwym singlem — przyznała Zawadzka.

RadioZET.pl/SI