Zamknij

Dorociński zagra w filmie z gwiazdą „Gry o Tron"

Redakcja
23.08.2017 11:33
Dorociński zagra w filmie z gwiazdą „Gry o Tron"
fot. ons.pl

Dobra passa Marcina Dorocińskiego trwa! Aktor nie narzeka na brak propozycji. Właśnie może pochwalić się kolejnym zawodowym sukcesem: zdobył rolę w brytyjskim dramacie wojennym „Hurricane", w którym zagra również Iwan Rheon z „Gry o tron".

– Kochani! Aby pięknej tradycji stało się zadość - Was jako pierwszych informujemy o sukcesach na arenie międzynarodowej i kolejnych zagranicznych projektach filmowych - bo jesteście najfajniejsi! Z największą radością możemy potwierdzić, że Marcin Dorociński zagra jedną z głównych ról w brytyjskiej produkcji „Hurricane" obok m.in Iwana Rheona, którego znacie z serialu Gra o tron HBO. Przekonamy się czy taki diabeł straszny! Jesteśmy bardzo podekscytowani. Niedługo więcej szczegółów. Stay tuned – napisali administratorzy fanpage'a Marcina Dorocińskiego.

Akcja filmu rozgrywać się będzie w czasach II wojny światowej i opowie o perypetiach polskich pilotów bojowych, którzy walczyli w czasie powietrznej bitwy o Anglię. Obok Marcina Dorocińskiego i Iwana Rheona w filmie zobaczymy także m.in. Milo Gibsona (syna Mela Gibsona) oraz Stefanie Martini.

Przypomnijmy, że polski aktor ma już na swoim koncie sukcesy w zagranicznych produkcjach. Grał m.in. w duńskich „Małżeńskich porachunkach” i czesko-brytyjskim „Anthropoidzie”.

RadioZET.pl/SI