Zamknij

Marcin Tyszka w „Dzień Dobry TVN” o „Top Model”

Redakcja
30.04.2018 08:22
Rusin i Krasko
fot. Eastnews

Marcin Tyszka był gościem weekendowego wydania „Dzień Dobry TVN”, w którym opowiadając o nowej edycji „Top Model”, wytknął wiek swoim koleżankom. Rusin nie wytrzymała.

Marcin Tyszka w „Dzień Dobry TVN” o „Top Model”

Marcin Tyszka, jeden z jurorów programu „Top Model”, był gościem niedzielnego odcinka „Dzień Dobry TVN”, w którym opowiadał o zbliżającej się wielkimi krokami edycji programu. 

— Bardzo chętnie „łykniemy” do programu kogoś, kto jest troszkę starszy, ale nadal musi być niesamowity. Tak że im jesteś starszy, tym musisz lepiej wyglądać — powiedział Tyszka.

Zobacz także

Tyszka postanowił pomóc potencjalnym uczestnikom.

— Mówię wszystkim, żeby zadali sobie takie proste i bardzo ważne pytanie: czy wyglądam bardziej obłędnie niż Dawid Woliński — odpowiedział.

Kinga Rusin i Piotr Kraśko byli w szoku, ale Tyszka kontynuował swój wykład.

— Jeśli chodzi o kobiety, to wystarczy spojrzeć na nasze jurorki, które nie mają już 20 lat, ale wyglądają fantastycznie. Kasia Sokołowska wciąż robi karierę jako topmodelka, Joasia była i jest świetną modelką — radził aspirującym do udziału w programie.

Prowadząca poczuła się urażona tym, że fotograf bez ogródek wypomniał wiek swoim koleżankom.

— Marcin, jaki ty jesteś złośliwy! Ja bym nie chciała przyjść do tego programu, jakbyś ty miał mnie oceniać — powiedziała stanowczo.

Tyszka

RadioZET.pl/SI