Zamknij

Marek Molak został ojcem. Gwiazdor „Barw szczęścia” zdradził płeć i imię dziecka

Maciej Friedrich
12.08.2019 10:06
Marek Molak został ojcem. Gwiazdor „Barw szczęścia” zdradził płeć i imię dziecka
fot. Jankowski/REPORTER/EAST NEWS

Marek Molak znany jest widzom między innymi z roli Patryka w serialu „Barwy szczęścia” oraz z udziału w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Aktor po raz drugi został ojcem i pochwalił się wspólnym zdjęciem z dzieckiem. Przy okazji zdradził płeć i imię pociechy.

Barwy szczęścia” to serial, który swoją popularność zawdzięcza między innymi dobrze dobranym aktorom, którzy zyskali sympatię widzów. Jednym z nich bez wątpienia jest Marek Molak, który od 2007 roku wciela się w postać Huberta Pyrki. Aktor zapadł w pamięć widzów również występem w 10. edycji show „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym dotarł do finału i zajął trzecie miejsce.

Prywatnie Marek związany jest z Ukrainką Daną. Jest ojcem urodzonego w 2013 roku Krzysztofa, który jest owocem związku z byłą żoną, tancerką Małgorzatą Mazurkiewicz. Aktor podzielił się z fanami radosną wiadomością. 10 sierpnia po raz drugi został ojcem.

Marek Molak z „Barw szczęścia” po raz drugi został ojcem. Znamy płeć i imię dziecka

10 sierpnia na profilu Marka Molaka na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które roztopiło zdjęcia fanów aktora. Serialowy Hubert pozuje na nim ze swoim nowo narodzonym dzieckiem, którego mamą jest ukochana Dana. Gwiazdor „Barw szczęścia” przy okazji zdradził zarówno płeć, jak i imię potomka. Marek Molak ma kolejnego syna, a w podpisie pod zdjęciem czytamy:

Krąg życia Marek Daniel 10.08.2019 2:25.

Pod fotografią pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami dla świeżo upieczonego taty.

Brawo kochani! Całusy dla Dany i Mini Marka.

Gratulacje dla Was , a Ciebie Maluszku witam serdecznie na świecie. Rośnij zdrowo i daj rodzicom dużo pociechy – czytamy na Instagramie.

My oczywiście przyłączamy się do życzeń!

Barwy szczęścia: gwiazdor serialu ujawnił, że jest gejem

Zagłosuj

Oglądasz "Barwy szczęścia"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF