Zamknij

Margot Robbie skończyła 30 lat. Tak zmieniała się piękna gwiazda [FOTO]

03.07.2020 13:52
Margot Robbie skończyła 30 lat
fot. Rex Features/East News

Margot Robbie to piękna australijska aktorka, którą znamy między innymi z "Wilka z Wall Street" czy "Pewnego razu...w Hollywood". 2 lipca gwiazda skończyła 30 lat. Jak zmieniła się na przestrzeni filmowej kariery?

Margot Robbie to australijska aktorka, którą jednak wiele osób uważa za amerykańską gwiazdę. Wszystko za sprawą furory, jaką zrobiła w stolicy filmowego świata. Urodzona w Dalby gwiazda karierę rozpoczynała od epizodycznych ról w serialach, jej debiutem filmowym było "Vigilante" z 2008 roku. Szybko zauważono nie tylko jej urodę, ale też zawodowy profesjonalizm i aktorski talent.

W 2013 roku nastąpił przełom w aktorskiej karierze Margot, najpierw pojawiła się w dobrze przyjęta komedia "Czas na miłość" oraz punkt zwrotny w życiu aktorki, obsypany nagrodami "Wilk z Wall Street", w którym zagrała u boku Leonardo DiCaprio. Jednak nominacje do Oscara przyniosły jej dwie inne produkcje, "Gorący temat" oraz "Jestem najlepsza. Ja, Tonya". Komercyjny sukces odniosła jako Harley Quinn w "Legionie samobójców". W 2019 roku mogliśmy oglądać ją w głośnym "Pewnego razu...w Hollywood" w reżyserii Quentina Tarantino.

 Małgorzata Socha skończyła 40. lat. Tak się zmieniała [GALERIA]

Margot Robbie skończyła 30 lat. Galeria zdjęć gwiazdy Hollywood

2 lipca 2020 roku Margot Robbie skończyła 30 lat, jednak czas wydaje się być dla niej wyjątkowo łaskawy. Aktorka niezmiennie zachwyca, a przez wiele osób uważana jest za najpiękniejszą współczesną aktorkę. Jej serce od lat jest zajęte, od 2013 roku spotyka się z Tomem Ackerley'em, a w 2016 roku zakochani pobrali się podczas prywatnej uroczystości w Australii. Ma trójkę rodzeństwa: starszą siostrę Anyę oraz dwóch braci.

Robbie sił w aktorstwie próbowała jako nastolatka, w wieku zaledwie 17 lat przeprowadziła się do Melbourne, gdzie dorabiała między innymi, robiąc kanapki w jednej ze znanych sieci barów kanapkowych. Jak widać, od młodych lat była ambitna i pracowita, a uroda tylko pomogła jej w odniesieniu ogromnego sukcesu.