Zamknij

Margot Robbie zagra żonę Romana Polańskiego. Nowy film Tarantino

Redakcja
08.08.2018 11:17
Margot Robbie zagra żonę Romana Polańskiego. Nowy film Tarantino
fot. Instagram:@margotrobbieMargot

Margot Robbie to piękna aktorka, znana między innymi z roli w „Wilku z Wall Street”. Jej aktorski talent docenił także Quentin Tarantino. W jego nowym filmie Margot wcieli się w postać Sharon Tate, żony Romana Polańskiego.

Gdy w zagranicznych produkcjach filmowych pojawiają się bohaterowie lub motywy związane z naszym krajem, niezmiennie budzą duże zainteresowanie widzów. Tak jest między innymi z brytyjskim obrazem przedstawiającym Dywizjon 303, który zobaczymy w kinach już 17 sierpnia. Jednak prawdziwa gratka czeka wszystkich wielbicieli kina w przyszłym roku. Niepodważalna ikona reżyserii, Quentin Tarantino, przygotowuje bowiem obraz, którego tłem fabularnym będzie głośne zabójstwo żony Romana Polańskiego, Sharon Tate. Mowa tu o filmie „Once Upon a Time in Hollywood”.

Margot Robbie jako Sharon Tate

Do makabrycznej zbrodni doszło 9 sierpnia 1969 roku. Sharon Tate została wraz z czwórką znajomych brutalnie zamordowana przez członków sekty przewodzonej przez Charlesa Mansona. Żona Romana Polańskiego była wtedy w dziewiątym miesiącu ciąży.

Reżyser „Pulp Fiction” opowie w filmie historię byłego gwiazdora serialu telewizyjnego oraz jego przyjaciela kaskadera. Główny bohater będzie próbował odnaleźć się w Los Angeles, a jego sąsiadką będzie właśnie Sharon Tate. Znajdzie się on więc w bezpośredniej bliskości tragicznych wydarzeń.

Główna rola przypadła w udziale Leonardo DiCaprio, a jego najlepszego przyjaciela zagra Brad Pitt. Z kolei w żonę Romana Polańskiego wcieli się Margot Robbie, którą mogliśmy już oglądać u boku DiCaprio w obsypanym nagrodami „Wilku z Wall Street”. Aktorka umieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z planu, na którym została wystylizowana na Sharon Tate. Internauci nie kryją zachwytu i nie szczędzą komentarzy. Fotografię polubiły już prawie 2 miliony użytkowników.

Premiera „Once Upon a Time in Hollywood” zapowiedziana została na 25 lipca 2019 roku. W Polsce obejrzymy ją w okolicach 9 sierpnia 2019.

RadioZET.pl/MF