Zamknij

"Bo we mnie jest seks". Maria Dębska jako Kalina Jędrusik [FOTO]

Roksana Orlicka
17.02.2020 15:32
Bo we mnie jest seks film o Kalinie Jędrusik z Marią Dębską w roli głównej
fot. Tomasz Urbanek/East News

Maria Dębska wcieli się w Kalinę Jędrusik w filmie "Bo we mnie jest seks". Pojawiły się już pierwsze zdjęcia z planu. Kiedy premiera filmu i na którym etapie życia artystki skupi się fabuła? Zdradzamy szczegóły.

"Bo we mnie jest seks". Maria Dębska jako Kalina Jędrusik. Powstaje film o życiu Kaliny Jędrusik, czyli kultowej postaci polskiej kultury. Artystka była nazywana polską Marylin Monroe. W Jędrusik wcieli się Maria Dębska. Pojawiły się pierwsze zdjęcia. O czym będzie film i kiedy premiera?

Zobacz także: Aktor "Bożego Ciała" wystąpi w amerykańskim serialu Netflixa? Wielka szansa Polaka

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Bo we mnie jest seks: Maria Dębska jako Kalina Jędrusik

Kalina Jędrusik była aktorką i wokalistką. Zmarła nagle w 1991 roku, ale pozostała legendą i do dzisiaj jej postać jest wspominana w popkulturze. Powstaje film o Jędrusik. Opowie on o życiu artystki, która była symbolem niezależności. Media interesowały się jej życiem prywatnym, a do tego artystka otaczała się takimi osobami jak Jeremi Przybora, Stanisław Dygat, Kazimierz Kutz czy Barbara Krafftówna.

W roli Kaliny Jędrusik zobaczymy Marię Dębską, aktorkę znaną z filmów "Zabawa, zabawa", "Cicha noc" czy "Moje córki krowy". Zdjęcia do filmu "Bo we mnie jest seks" powstawały w Warszawie w takich miejscach jak Teatr Polski, basen w Pałacu Młodzieży, na Służewcu, na placu Konstytucji czy w parku Rydza-Śmigłego. Reżyserką filmu jest Katarzyna Klimkiewicz

Premiera filmu "Bo we mnie jest seks" jest przewidziana na 2021 rok. Na razie można zobaczyć pierwsze zdjęcia.

Zobacz także: Dirty Dancing: Jak teraz wygląda Jennifer Grey, czyli filmowa Baby?

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć

Zagłosuj

Obejrzysz film o Kalinie Jędrusik?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/RO