Zamknij

Gwiazda "Barw szczęścia" urodziła. Zdradziła płeć i imię dziecka

Judyta Wanicka
27.11.2019 17:17
Maria Dejmek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Maria Dejmek urodziła. Aktorka znana z roli Natalii Zwoleńskiej w serialu „Barwy szczęścia” po raz pierwszy została mamą. 31-letnia aktorka zamieściła na Instastory zdjęcie z porodówki, na którym widać jej nowo narodzonego synka oraz partnera. Jakie imię otrzymał syn Marii Dejmek?

Maria Dejmek właśnie została mamą. Gwiazda wcielająca się w postać Natalii Zwoleńskiej w serialu "Barwy szczęścia" w czerwcu poinformowała, że jest w ciąży i pokazała wyraźnie zaokrąglony brzuszek. To pierwsze dziecko 31-letniej aktorki i jej ukochanego Miłosza Latoszka. Po długich miesiącach oczekiwania para powitała na świecie upragnionego potomka.

Barwy szczęścia: Maria Dejmek urodziła syna

27 listopada na Instastory Marii Dejmek pojawiało się zdjęcie z porodówki, na którym widać jej partnera oraz dziecko. My Boys - brzmi podpis. W ten sposób Maria Dejmek zakomunikowała fanom, że właśnie powiła syna.

Maria Dejmek
fot. Instastory:@maria_dejmek

Jak ma na imię syn Marii Dejmek?

Maria Dejmek przedstawiła oficjalnie swoją pociechę na Instagramie. Aktorka już kilka tygodni wcześniej wiedziała, jak nazwie syna. We wpisie, w którym pokazywała łóżeczko dla malucha, nazwała synka pieszczotliwym zdrobnieniem Gucio. Jak się okazuje, plany nie uległy zmianie. Synek Marii Dejmek otrzymał imię Gustaw.

Maria Dejmek z "Barw szczęścia" jest wnuczką znanego reżysera Kazimierza Dejmka i aktorki Danuty Gusty Mniewskiej. Jej rodzicami są aktorka Ewa Taraszkiewicz-Dejmek oraz producent Piotr Dejmek.

RadioZET.pl/jw