Zamknij

Aktorka z "M jak Miłość" zagrała lesbijkę. W zwiastunie "Letniego popołudnia" Maria Pawłowska całuje się z kobietą [WIDEO]

Maciej Friedrich
12.08.2019 15:50
Aktorka z "M jak Miłość" zagrała lesbijkę. W zwiastunie "Letniego popołudnia" Maria Pawłowska całuje się z kobietą [WIDEO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Maria Pawłowska znana jest widzom między innymi z serialu "M jak Miłość", gdzie wciela się w rolę Ani. Już niedługo zobaczymy ją w filmie "Letnie popołudnie", gdzie wciela się w rolę lesbijki Laury. Musiała odgrywać między innymi sceny pocałunku z inną aktorką.

"M jak Miłość" to serial cieszący się ogromną sympatią widzów, który dla wielu występujących w nim aktorów i aktorek był trampoliną do popularności. Tak było między innymi w przypadku Marii Pawłowskiej, która w serialu wcieliła się w postać Anny Żakowskiej. Aktorka ma na swoim koncie wiele ról serialowych, filmowych i teatralnych od pewnego czasu jednak zapowiadała, że pojawi się w produkcji bardzo ambitnej, trudnej, ale bardzo ważnej. Jak się okazuje, obrazem tym jest "Letnie popołudnie" w reżyserii Youssefa Ouarraka. To dla Pawłowskiej nie lada wyzwanie, musiała bowiem wcielić się w postać lesbijki.

Maria Pawłowska z "M jak Miłość" w roli lesbijki

"Letnie popołudnie" to historia 25-letniej lesbijki Laury, która podejmuje decyzje sprzeczne z wizją świata jej najbliższych. Bohaterka decyduje się na rzucenie studiów, by zostać makijażystką. Co więcej, przeprowadza się również do swojej dziewczyny, czym wywołuje konflikt z matką. Po rodzinnej kłótni Laura postanawia świętować swoje urodziny u boku ukochanej. Jedno letnie popołudnie zmieni całe jej życie.

Główną rolą w "Letnim popołudniu" Maria pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie. Aktorka nie ukrywa, że premiera filmu, zapowiedziana na 30 sierpnia 2019 roku, budzi w niej wiele emocji.

- Gdybym miała powiedzieć, jak bardzo się stresuję, to powiedziałabym, że bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo... - napisała Pawłowska.

Bez wątpienia było to dla niej poważne zawodowe wyzwanie. Film ma otwarcie mówić o związkach homoseksualnych, a Maria brała udział między innymi w scenach namiętnych pocałunkach z koleżanką z planu, Lucyną Szierok. Zapowiedź tych scen widać już w opublikowanym w sieci zwiastunie. Internauci są zaintrygowani "Letnim popołudniem" i jego przesłaniem, co wróży produkcji sporą popularność.

Gwiazdor „M jak Miłość” był prześladowany i grożono mu śmiercią. Sprawa trafiła do prokuratury

Zagłosuj

Masz zamiar obejrzeć "Letnie popołudnie"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF