Zamknij

Marieta Żukowska zmieniła fryzurę

Redakcja
23.02.2018 09:42
Marieta Żukowska
fot. Eastnews

Marieta Żukowska ma nową fryzurę. Aktorka zdecydowała się przejść sporą metamorfozę dla roli w nowym polskim filmie „Panacea”. Odważnie?

Marieta Żukowska z nową fryzurą

Marieta Żukowska, jedna z najbardziej rozchwytywanych aktorek współczesnego polskiego kina, zmieniła fryzurę. Aktorka zdecydowała się na radykalną zmianę — wygoliła bok włosów. To spora metamorfoza, zwłaszcza że Marieta Żukowska przyzwyczaiła nas do delikatnego, bardzo stonowanego wizerunku.

Zmiana wymuszona jest nową rolą Mariety Żukowskiej w filmie „Panacea”. — Poznajcie El w filmie @panacea_the_movie. Pod włosami skrywa tajemnice ..... ( kobiety droida )” — napisała na Instagramie Marieta Żukowska.

Jak informuje serwis plejada.pl, film „Panacea” ma opowiadać o kobiecie-robocie, która chce zostać surogatką. Choć nie zostało jeszcze to oficjalnie potwierdzone, ponoć jest to kolejny film, nad którym pracuje Patryk Vega. Marietę Żukowską mogliśmy oglądać już w filmie „Botoks” kontrowersyjnego reżysera. Zagrała wówczas doktor Patrycję Banach, która musiała udowodniać swoje lekarskie umiejętności w nietypowy sposób.

Kiedy film „Panacea” wejdzie do kin? Tego jeszcze nie wiadomo. Znając tempo pracy Patryka Vegi, możemy spodziewać się, że będzie to niedługo. Może jeszcze w tym roku? Czas pokaże!

RadioZET.pl/SI