Zamknij

Marta Bryła - gwiazda "Korony Królów" na Instagramie nie do poznania! [GALERIA]

Redakcja
02.01.2018 17:00
Marta Bryła kim jest
fot. Instagram

W poniedziałek 1 stycznia 2018 roku premierę w telewizji miał od dawna zapowiadany serial "Korona królów". Jedną z gwiazd tej produkcji jest Marta Bryła, znana m.in. z "Na dobre i na złe". Na Instagramie aktorka prezentuje się całkiem inaczej, niż w nowym serialu TVP.

Marta Bryła ukończyła Szkołę Aktorską Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Zanim trafiła do "Korony królów" mogliśmy zobaczyć ją m.in. w "Na dobre i na złe". W nowym serialu historycznym TVP gra postać Aldony Anny Giedyminówny.

"Jeśli macie ochotę przenieść się w inne czasy, czasy średniowiecza, to już za kilka godzin zapraszam Was o 18.30 na TVP1 na premierę dwóch pierwszych odcinków serialu, w których będziecie mieli okazję poznać min. postać Aldony Anny Giedyminówny, w którą mam przyjemność się wcielać! Aldona będzie Wam towarzyszyć codziennie od poniedziałku do czwartku o godz. 18.30 od dziś, aż do samego lata! Mam nadzieje, że Wam się spodoba i chętnie będziecie śledzić jej losy! Ode mnie jeszcze gorące ucałowania i najlepsze życzenia na Nowy 2018 rok!!!! Spełniajcie marzenia i realizujcie cele! Buziak" - napisała aktorka na Instagramie, zapowiadając swoją postać.

Jak prezentuje się w codziennym życiu? Żywiołowa, pełna temperamentu aktorka zupełnie nie przypomina serialowej bohaterki. Doskonale widać to na jej zdjęciach.

Pierwszy odcinek "Korony królów" przyciągnął podobno ponad 4 miliony widzów. Serial oglądać można na antenie TVP1 od poniedziałku do czwartku o godz. 18.30.

W obsadzie produkcji, poza Martą Bryłą, znaleźli się m.in.: Halina Łabonarska jako królowa Jadwiga, Paulina Lasota jako Cudka, Piotr Gawron-Jedlikowski  jako Niemierza, Marcin Rogacewicz jako Jaśko, Wojciech Żołądkowicz w roli Olgierda, a także Jan Wieczorkowski jako Władysław Łęczycki.

RadioZET.pl/SA