Zamknij

Marta Żmuda-Trzebiatowska dołącza do obsady znanego serialu

Redakcja
25.01.2018 13:24
Marta Żmuda Trzebiatowska
fot. Instagram

We wrześniu 2017 roku Marta Żmuda-Trzebiatowska urodziła pierwsze dziecko — synka Brunona. Po kilku miesiącach odpoczynku aktorka postanowiła wrócić do pracy. Dołączy do obsady znanego serialu.

Kiedy Marta Żmuda-Trzebiatowska pokazała na Instagramie fotkę z hashtagiem #nadobreinazłe, fani od razu zaczęli dopytywać, o co chodzi. Domyślili się, że aktorka pojawi się w serialu. „No to się porobiło... aż musiałam odwiedzić Leśną Górę” — napisała.

Dla Marty będzie to nie pierwszy już występ w serialu o lekarzach ze szpitala w Leśnej Górze. Przypomnijmy, że w 2005 roku aktorka debiutowała w roli Dzidki Fryckiewicz, siostry Malwiny. Marta nie zdradza żadnych szczegółów. Nie wiemy, kogo zagra — czy będzie to całkiem nowa postać, czy też powrót Dzidki? Prawdopodobnie rola ta raczej nie będzie w żaden sposób związana z rolą męża aktorki, który także gra w „Na dobre i na złe”. Przypomnijmy, że Kamil Kula wciela się w postać Szczepana Lipskiego. Być może Marta będzie pacjentką doktor Wiktorii Consalidy, granej przez Kasię Dąbrowską. Potwierdzeniem tego może być inne zdjęcie z Instagrama, na którym aktorki pozują razem.

„Dzień z Kasią Dąbrowską to dzień udany! Byłyśmy razem na roku w warszawskiej AT, ale od tamtego czasu rzadko miałyśmy okazję pracować razem, więc jak się domyślacie, buzie nam się nie zamykały” — napisała Żmuda-Trzebiatowska.

Czy Marta zagości na dłużej w Leśnej Górze? Czekamy na kolejne informacje!

RadioZET.pl/SE/SA