Zamknij

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski. Wspólny program w TVN?

Redakcja
27.06.2018 10:40
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski. Wspólny program w TVN?
fot. East News

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski otrzymali propozycję wspólnego programu podróżniczego w TVN. Stacja postanowiła, że powinni być parą również przed kamerą.

Niedawne informacje o tym, że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zostali parą, dotarły również do włodarzy stacji TVN. Nie czekając długo, postanowili oni wykorzystać zaistniałą sytuację. Jak donoszą dziennikarze tabloidów, para otrzymała propozycję poprowadzenia wspólnego programu o profilu podróżniczym.

Kolejny telewizyjny duet

Program miałby być emitowany w TVN Style, a Wojciechowska i Kossakowski mieliby dostać dużą swobodę w kwestii jego profilu. Stacja czeka na pomysły pary i jest gotowa w całości oprzeć się na ich wizji, o ile sama koncepcja będzie interesująca. Ze strony zainteresowanych wciąż jednak nie doczekano się oficjalnej informacji w tej sprawie. Decyzja może być trudna, ponieważ oboje mają już swoje, cieszące się dużą popularnością programy.

Nie jest to pierwszy tego typu pomysł. Wcześniej wspólny program w TVN otrzymała już inna znana para, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. W „Iron Majdan” podróżowali po świecie i wykonywali różnego rodzaju zadania. Wydaje się jednak, że w przypadku Martyny i Przemysława możemy spodziewać się mniej rozrywkowego podejścia do tematu podróży. Zarówno „Kobieta na krańcu świata”, jak i „Inicjacja” nie miały bowiem charakteru show.

Relacja Wojciechowskiej i Kossakowskiego do niedawna nie była jasna, jednak dziennikarze przyłapali ich między innymi na wspólnym pobycie w Sopocie. W końcu dziennikarz wypowiedział się na ten temat, rozwiewając wątpliwości.

RadioZET.pl/MF