Zamknij

Samuel L. Jackson powraca do świata Marvela. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu "Marvels" [FOTO]

12.08.2021 10:28
Avengers - Chris Evans, Robert Downey Jr., Samuel L. Jackson - kadr z filmu Marvela
fot. Everett Collection/East News

Samuel L. Jackson zapowiedział powrót do roli Nicka Fury'ego. Na Instagramie gwiazdora pojawiły się zakulisowe zdjęcia z planu filmu "Marvels" - kontynuacji "Kapitan Marvel".

Ruszyły prace na planie filmu "Marvels". W obsadzie opórcz Brie Larson, Teyonah Parris i Iman Vellani figuruje również Samuel L. Jackson, który ponownie wcieli się w tajnego agenta Nicka Fury'ego. Gwiazdor zamieścił w sieci zdjęcie, które potwierdza jego udział w nadchodzącej produkcji Marvel Studios.

"Marvels": Samuel L. Jackson powraca do roli Nicka Fury'ego

O tym, że Jackson ponownie zagra Fury'ego wiadomo było od jakiegoś czasu. Przede wszystkim zostało to zasugerowane w scenie po napisach z filmu "Spider-Man: Far From Home", w którym były szef S.H.I.E.L.D. współpracował z kosmiczną rasą Skrulli. Poza tym był ważną postacią w filmie "Kapitan Marvel", więc jego powrót w drugiej części serii wydaje się naturalny.

Na Instagramie aktora pojawiły się zdjęcia z planu filmu "Marvels". Jackson zdradził przy okazji sekret dotyczący odgrywanej przez siebie od ponad 10 lat postaci. Okazuje się, że zarost Nicka Fury'ego nie jest prawdziwy.

Jackson nie tylko zaprezentował sztuczną brodę agenta, ale również pokazał zdjęcia z wnętrza swojej przyczepy. Aktor założył do sesji specjalną koszulkę, na której widzimy udoskonalony pager znany z filmu "Kapitan Marvel" i "Avengers: Infinity War".

Fury pełnił ważną rolę w rozgrywającym się w latach 90. filmie Marvela. To właśnie spotkanie z Kapitan Marvel sprawiło, że po latach powołał do życia drużynę Avengers. W "Marvels" zobaczymy ponowne spotkanie kosmicznej bohaterki z byłym agentem S.H.I.E.L.D., ale tym razem towarzyszyć będą jej dwie nowe postacie - Monica Rambeau oraz Ms. Marvel. Pierwsza zadebiutowała jako dziewczynka w pierwszej części filmu o Carol Danvers. Jej historię rozwinięto w serialu "WandaVision", w którym zdobyła nadludzkie moce. Na pojawienie się Ms. Marvel przyjdzie nam jeszcze poczekać. Młodą bohaterkę po raz pierwszy zobaczymy w jej własnym, nadchodzącym serialu.

"Marvels": kiedy premiera?

Za nowe przygody Carol Danvers odpowie Nia DaCosta. Scenariusz do "Marvels" napisała Megan McDonnell. Produkcja trafi do kin 11 listopada 2022 roku. Serial "Ms. Marvel" zadebiutuje na Disney+ prawdopodobnie na początku 2022 roku.

RadioZET.pl/Instagram