Zamknij

MasterChef: Kucharz zasłabł od upału, a jury wyrzuciło go z programu. Widzowie oburzeni

Sylwia Wamej
25.11.2019 11:44
MasterChef
fot. Screen MasterChef

W niedzielnym odcinku „MasterChefa” kipiało od emocji. Jeden z kucharzy zasłabł od upału. Uczestnik co prawda trafił do szpitala, jednak jego dania nie zostały ocenione. Bohater „MasterChefa” odpadł z programu. Widzowie nie kryją oburzenia.

Afera w „MasterChefie”. Kucharz zasłabł od upału i odpadł z programu

W niedzielnym odcinku „MasterChefa” było bardzo emocjonująco. Jeden z kucharzy zasłabł w Meksyku i choć trafił do szpitala, producenci nie dali mu szansy na dalszy udział w programie. Warto podkreślić, że przyszli kucharze musieli przygotować dania aż dla 57 osób, do tego doszła wysoka temperatura i ciepło bijące od urządzeń elektrycznych. Mariusz Komenda, elektryk, który na co dzień pracuje w Szwajcarii, zasłabł. Mężczyzna tłumaczył przed kamerami, że jego organizm bardzo źle reaguje na upał.

Nie mogę wychodzić na to słońce. Jak wyjdę na słońce, to od razu mi się duszno robi, serce mnie kłuje. Nie wiem, jakiś udar słoneczny albo coś takiego. Nie mam siły iść do gości – powiedział Mariusz. Mężczyzna ostatecznie trafił do szpitala, jednak jego dania nie zostały podane. Z kolei producenci postanowili usunąć go z programu.

Fani „MasterChefa” oburzeni zachowaniem producentów programu

Fani „MasterChefa” są oburzeni zachowaniem produkcji. Dają temu wyraz w mediach społecznościowych. Zrobiliście Mariuszowi ogromne świństwo; Żenada; szkoda, że tak odpadł; to niesprawiedliwe, że odpadł w tak paskudny sposób – grzmią wielbiciele kulinarnego programu. Fani krytykują również twórców show za warunki, w jakich musieli pracować aspirujący kucharze. Uczestnicy „MasterChefa” przygotowywali dania w pełnym słońcu i ogromnym upale.

Zagłosuj

Oglądasz "MasterChefa"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW