Zamknij

MasterChef: Magda Gessler we łzach. „Myślałam, że umrę”

Maciej Friedrich
30.09.2019 12:35
MasterChef: Magda Gessler we łzach. „Myślałam, że umrę”
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

„MasterChef” to kulinarne show, które przyzwyczaiło widzów do wielu emocjonujących momentów. Jednak wzruszającej sytuacji, która doprowadziła do łez Magdę Gessler, nie spodziewał się chyba nikt. Producenci oraz prowadząca program Anna Starmach przygotowali dla restauratorki niespodziankę.

Magda Gessler to jedna z najpopularniejszych osobistości telewizyjnych. Restauratorka zdobyła ogromną popularność dzięki „Kuchennym rewolucjom”, ale obecnie możemy oglądać ją w kilku programach kulinarnych. Wielbiciele Magdy podkreślają jej poczucie humoru, dystans i otwartość wobec fanów. Nic dziwnego, że doskonale radzi sobie jako jurorka w „MasterChefie. To właśnie w niedzielnym odcinku kulinarnego show miała miejsce sytuacja, która doprowadziła ją do łez.

 Big Brother 2: Magda Gessler zrobiła rewolucję w programie. „Jaki tu pie******k”

MasterChef: Magda Gessler płakała ze wzruszenia

W niedzielę 29 września mogliśmy obejrzeć kolejny odcinek „MasterChefa”. Już na samym początku prowadząca program Anna Starmach zaskoczyła Magdę Gessler. Okazało się, że czekała na nią urodzinowa niespodzianka.

Dzisiaj wielki dzień mamy Magdy. Ja sobie nie wyobrażam tego dnia bez dwóch bardzo ważnych osób dla Was, ale też dla Magdy. Przywitajmy Larę i Tadeusza – zapowiedziała.

W studiu pojawiły się dzieci Magdy Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller. Wręczyli mamie ogromny bukiet kwiatów i złożyli życzenia. Gwiazda „MasterChefa” nie kryła ogromnego wzruszenia.

Jak ich zobaczyłam, myślałam, że umrę. Najbardziej mnie zaskoczyło, że wyglądali, jakby przyszli na jakiś ślub. Wyglądali po prostu zjawiskowo. Nigdy nie widziałam ich tak pięknych razem. Wow, no wow. Niesłychanie piękne zdarzenie. Najlepiej na świecie – mówiła ze łzami w oczach.

Gessler podziękowała również za niespodziankę, publikując wpis na swoim profilu na Instagramie.

Moje wzruszenie było tak mocne, moja duma tak silna a niespodzianka tak bajkowa, że musiałam się powstrzymać cała siłą mojej woli, aby łzy nie ciekły mi ciurkiem. To największa nagroda, jaką może dostać mama!

My również życzymy Magdzie Gessler wszystkiego najlepszego!

Zagłosuj

Oglądasz "MasterChefa"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF