Zamknij

MasterChef: Mariusz skomentował usunięcie z programu. Kucharz zemdlał na planie

Maciej Friedrich
27.11.2019 10:37
MasterChef: Mariusz skomentował usunięcie z programu. Kucharz zemdlał na planie
fot. Instagram:@komendamariusz

W mediach głośno komentuje się aferę związaną z odpadnięciem z programu Mariusza Komendy. Uczestnik zasłabł podczas jednego z zadań i, zdaniem wielu widzów, producenci i jurorzy zachowali się wobec niego nie fair. Komenda zdecydował się zabrać głos w sprawie i wydał oświadczenie.

MasterChef” wydawał się programem, który nie jest w stanie wzbudzić kontrowersji. Tymczasem wydarzenia z odcinka wyemitowanego w niedzielę, 24 listopada odbiły się głośnym echem. Jeden z uczestników, Mariusz Komenda, zasłabł podczas zadania wykonywanego w Meksyku. Gotowanie w pełnym słońcu przerosło mężczyznę, który zasłabł i wymagał interwencji lekarzy. Jurorzy uznali, że nie wykonał zadania i usunęli go z programu. Decyzja wywołała niemałe poruszenie wśród widzów, którzy nie szczędzili głosów krytyki. Na komentarz zdecydował się także sam zainteresowany.

 MasterChef: Kucharz zasłabł od upału, a jury wyrzuciło go z programu. Widzowie oburzeni

MasterChef: Mariusz Komenda komentuje usunięcie z programu

We wtorek, 26 listopada na profilu Mariusza Komendy na Instagramie pojawiło się oświadczenie, w którym były uczestnik „MasterChefa” odniósł się do swojego omdlenia na planie oraz odpadnięcia z programu. Okazuje się, że uczestnik nie ma żalu ani do jury, ani producentów show.

Jestem bardzo zadowolony z mojego udziału w "MasterChefie", spełniłem swoje największe marzenie. Jadąc do Meksyku, nie można było spodziewać się innych warunków. Byłem świadomy, na co się decyduję. Niestety mój organizm zareagował w taki sposób i nie mogłem kontynuować gotowania, dlatego po konsultacji z lekarzem, który cały czas był na planie, zrezygnowałem z dalszego udziału w konkurencji. Takie są reguły programu - nie wydałem dania i pożegnałem się z najwspanialszą kuchnią (...) Nie żałuję ani chwili w programie i nie mam pretensji do nikogo. Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękuje – czytamy we wpisie Mariusza.

Oświadczenie Komendy nie uspokoiło jednak wszystkich fanów. Część z nich nadal ma żal do producentów programu i nie zgadza się z decyzją jury.

Konkurs kucharski...to tak, jak gdyby Cie wyrzucili, że nie zrobiłeś 100 pompek. Jestem oburzona! Odcinek powinien zostać powtórzony tym bardziej, że byłeś faworytem!

To jest wał na całej linii, nie każdy jest w stanie znieść takie upały. Zostałeś oszukany i basta, to nie była szkoła przetrwania tylko konkurs – czytamy w komentarzach.

Przypomnijmy, że sprawę oświadczenia skomentowała także stacja TVN.

Zagłosuj

Czy twoim zdaniem usunięcie Mariusza z "MasterChefa" było fair?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF