Zamknij

„MasterChef” wraca. Magda Gessler w roli jurorki. Kto jeszcze?

Redakcja
27.07.2018 13:42
„MasterChef” wraca. Magda Gessler w roli jurorki. Kto jeszcze?
fot. Master Chef

Przed nami 7. edycja kulinarnego show „MasterChef”. Już jesienią program zagości na ekranach telewizorów. W roli jurorki pojawi się niezastąpiona Magda Gessler. Kiedy premiera „MasterChefa 7” i kto jeszcze wystąpi w programie?

„MasterChef” – 7. sezon. Kiedy premiera?

Pierwszy odcinek nowej edycji show kulinarnego „MasterChef” w TVN zobaczymy już 9 września 2018, punktualnie o godz. 20.00. Tradycyjnie w programie oglądać będziemy zmagania miłośników gotowania, którzy przygotowywać będą wyszukane dania i walczyć o główną nagrodę.

W programie pojawiać się będą także goście specjalni. Już teraz wiemy, że jednym z nich będzie Jordi Cruz – juror hiszpańskiej edycji „MasterChefa”, „MasterChefa Junior” oraz „MasterChef Celebrity”. Cruz był już gościem polskiej edycji show – w drugim sezonie, w 2013 roku.

 Magda Gessler promuje "Orange is the new black"

„MasterChef 7” – jury

We wcześniejszych edycjach programu grono jurorskie stanowiła trójka znawców kulinariów: Magda Gessler, Michel Moran i Anna Starmach. I ta obsada z pewnością nie ulegnie zmianie.

Pod czujnym okiem jurorów swoje kulinarne umiejętności prezentować będzie czternastu uczestników walczących o tytuł Mistrza Kuchni oraz nagrodę pieniężną w wysokości 100 tys. zł i kontrakt na wydanie książki kucharskiej.

Przypominamy, że zwycięzcą poprzedniej, szóstej edycji programu, został Mateusz Zielonka z Wrocławia.

RadioZET.pl/SA