Zamknij

„Twoja twarz brzmi znajomo”: według internautów to najgorsza wersja „Shallow”

Redakcja
01.03.2019 14:45
„Twoja twarz brzmi znajomo”: według internautów to najgorsza wersja „Shallow”
fot. Screen: YouTube

Wersji hitu „Shallow” Lady Gagi i Bradleya Coopera było już wiele. Jednak według internautów jedną z najgorszych jest ta, która pojawiła się w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Czy rzeczywiście poszło aż tak źle?

Lady Gaga i Bradley Cooper wspólną piosenką „Shallow” podbili cały świat. Utwór stworzony na potrzeby filmu „Narodziny gwiazdy” okazał się ogromnym hitem i otrzymał statuetkę Oscara dla najlepszej piosenki. Z tej okazji Gaga i Cooper wykonali utwór wspólnie na oscarowej gali. Popularność filmu i piosenki przełożyła się również na ogromną liczbę odtworzeń w serwisie YouTube. W tym momencie klip osiągnął imponujący wynik 346 milionów. Nie trzeba było również długo czekać na pojawienie się coverów hitu. Dużą popularnością cieszy się między innymi polska wersja „Shallow” w wykonaniu Małgorzaty Kozłowskiej, Kuby Jurzyka i Jakuba Laszuka. Jednak nie każda z krajowych wersji przypadła internautom do gustu.

Najgorsza wersja Shallow
fot. Screen:YouTube

>>>Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

Najgorsza wersja „Shallow”?

Z utworem gwiazdorskiego duetu postanowili zmierzyć się zwycięzca „Twoja twarz brzmi znajomoMateusz Ziółko oraz finalista programu, Rafał Szatan. Ich występ, delikatnie rzecz ujmując, nie zachwycił internautów. Wykonawcom dostało się za walory wokalne, natomiast ekipę odpowiedzialną za charakteryzacje krytykowano za dobór stroju.

„To jest masakra. Mam wrażenie, że tu bardziej zależało twórcom programu, aby była taka jednopłciowa dwuznaczna para, niż żeby występ był dobry wokalnie”.

„Nie bardzo rozumiem o co tutaj chodziło. To miała być parodia, albo coś w rodzaju występu kabaretowego?”

„Okropieństwo. Bradley jeszcze okej, ale zniszczyć taką gwiazdę jaką jest Lady Gaga to jest po prostu straszne” – komentowali użytkownicy YouTube.

Pojawiły się jednak opinie pochlebne dla Mateusza i Rafała. Część internautów słusznie uznała, że program ma charakter rozrywkowy i nikt nie spodziewa się po uczestnikach głosów godnych oscarowej gali. A Wy jak oceniacie taką wersję „Shallow”?

Zagłosuj

Czy wersja "Shallow" z "Twoja twarz brzmi znajomo" rzeczywiście jest tak zła?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF