Zamknij

Matrix 4: na planie doszło do ogromnej eksplozji. Zniszczenia w San Francisco

Roksana Orlicka
27.02.2020 12:18
Matrix 4 eksplozja na planie filmu
fot. YouTube/Kadr z filmu "Matrix"

Filmy sensacyjne robią ogromne wrażenie, gdy oglądamy je w kinie. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak powstaje część efektów specjalnych? W San Francisco są kręcone ujęcia do "Matrixa 4". Okazuje się, że ekipa filmowa pozostawiła po sobie szkody. W wyniku wybuchu została zniszczona elewacja.

Matrix 4: na planie doszło do ogromnej eksplozji. Okazuje się, że niektóre efekty specjalne wcale nie powstają komputerowo. Twórcy nowego Matrixa chcieli, żeby to, co zobaczymy w filmie, było jak najbardziej realistyczne. Nie spodziewali się, że niektóre ujęcia zniszczą ulicę w San Francisco. Na planie "Matrixa 4" doszło do eksplozji. 

Zobacz także: Proceder: film o Tomaszu Chadzie pojawi się na Netflixie. Kiedy premiera?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Matrix 4: eksplozja na planie filmu

"Matrix 4" to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier. W San Francisco powstają zdjęcia. Okazuje się, że mieszkańcy miasta nie są z tego powodu zadowoleni. NBC Bay Area podaje, że wiele osób czuje niepokój związany z produkcją. Mowa między innymi o budowlańcach, którzy zostali najbardziej poszkodowani. Eksplozja na planie stopiła plastik o wartości 2 tysięcy dolarów. Miał on zostać użyty do zakrycia billboardu. 

Co więcej, wybuch miał tak dużą siłę, że stopiły się również plastikowe pokrywki w lampach budowlanych. Przypominamy, że film "Matrix 4" będzie miał premierę 21 maja 2021 roku.

Zagłosuj

Wybierzesz się do kina na "Matrixa 4"?

Liczba głosów:

Zobacz także: Netflix: pojawiła się nowa funkcja. Ma pomóc w szukaniu inspiracji 

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć

RadioZET.pl/